Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Іспанія
| Оновлено 08 грудня 2025, 03:05
378
0

Флік прокоментував вибір нової позиції для Ямаля на полі

Тренер розхвалив гру юної зірки

| Оновлено 08 грудня 2025, 03:05
378
0
Флік прокоментував вибір нової позиції для Ямаля на полі
Getty Images/Global Images Ukraine. Ганс-Дітер Флік

У матчі 15-го туру Ла Ліги «Барселона» здобула перемогу над «Бетісом» із рахунком 5:3. Головний тренер каталонців Хансі Флік після гри прокоментував нову позицію Ламіна Ямаля на полі, який проти севільців зіграв у ролі «десятки».

«Я поговорив із Ламіном і запитав, чи хоче він зіграти на позиції «десятки». Він відповів ствердно, і я дуже задоволений результатом. Це дає нам додаткові варіанти вибору, і це, безумовно, добре.

Мені подобається абсолютно все, що я бачу в його виконанні. Він добре вписався у гру, активно працював в обороні, повертався назад. Він продовжує рости та прогресувати. Це просто фантастичний футболіст.

Якщо хтось бажає зациклюватися на негативі та звертати увагу лише на останні хвилини, – будь ласка. Але я не прихильник такого підходу. Я надзвичайно задоволений своїми гравцями», – наголосив Флік.

Раніше повідомлялося, що головний тренер «Барселони» вже визначився з футболістами, які мають залишити клуб.

Оцініть матеріал
(6)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.