Алонсо повторив досягнення Зідана на тренерській посаді Реала
Іспанець прийшов у мадридський клуб у 2025 році
«Реал» здобув перемогу у першому Єль Класіко під керівництвом іспанського фахівця Хабі Алонсо. Мадридський клуб удома переміг «синьо-гранатових» з рахунком 2:1. Зустріч відбулася у рамках 10-го туру національного чемпіонату.
Як зазначає Madrid Zone, 43-річний Алонсо став першим тренером, який виграв дебютний поєдинок проти «Барселони» на чолі «Реала» після Зінедіна Зідана.
Легендарний французький фахівець це зробив у 2016 році. Алонсо прийшов у мадридський клуб у 2025 році, змінивши на тренерській посаді Карло Анчелотті. За італійця «вершкові» програли всі чотири Ель Класіко минулого сезону.
На даному етапі мадридський клуб посідає перше місце у турнірній таблиці Ла Ліги, на рахунку команди 27 очок. «Барселона» набрала на 5 балів менше і йде на 2-му місці.
The first Real Madrid coach to win his first Clasico since Zinedine Zidane in 2016. pic.twitter.com/sFSRrDxZPB
— Madrid Zone (@theMadridZone) October 26, 2025
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Олег Дулуб, ексклюзивно для Sport.ua, поділився очікуваннями від майбутнього туру УПЛ
Українця хочуть купити «Бешикташ» та «Фенербахче»
