ВІДЕО. Гофф втратила сережку під час матчу. Ястремська знайшла та повернула
Кумедний епізод з прикрасою стався в матчі першого раунду
Кумедний епізод з прикрасою стався в матчі першого раунду британського мейджора між українською тенісисткою Даяною Ястремською та другою ракеткою світу Коко Гофф.
Чемпіонка Ролан Гаррос 2025, одягнена в культовий комплект від New Balance, випадково згубила сережку під час поєдинку. Даяна побачила її в траві та показала Коко. Гофф, яка не помітила, що втратила прикрасу, спочатку здивувалася, але потім підтвердила, що це її сережка. Українка швидко віднесла знахідку та поклала її на лаву суперниці – незадовго до того, як оформила одну з головних сенсацій Вімблдону 2025.
Цей епізод нагадав про знаменитий випадок з Кріс Еверт на Відкритому чемпіонаті США 1978 року, коли вона під час матчу втратила на корті діамантовий браслет.
ВІДЕО. Даяна знайшла в траві сережку Коко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Боксер назвав самого себе
Президент УАФ вже роздає інтерв'ю
