Іга СВЬОНТЕК: «Хто це сказав? Не вірте. Я буду грати на Вімблдоні»
Польська тенісистка прокоментувала чутки про те, що пропустить трав'яний сезон
Після завершення турніру WTA 1000 у Мадриді, де Іга Свьонтек вилетіла на стадії 1/2 фіналу після розгромної поразки від Коко Гофф, команда польської тенісистки нібито заявила, що Іга може пропустити трав'яний сезон – у планах дограти Рим і Ролан Гаррос, а потім подивитися на результати.
Перед стартом турніру в Римі Іга спростувала чутки і заявила, що гратиме на Вімблдоні, якщо не буде травмована:
«Хто це сказав? Не вірте цьому. В останні кілька днів я побачила мільйони коментарів, які були неправдивими.
Я не розумію. Зараз є стільки теорій. Хотіла б сказати, що те, що про мене пишуть, це неправда, особливо в польських ЗМІ. Ви любите писати статті про мене, які привернуть увагу. Я розумію – це частина роботи.
Але так – я не планую пропускати Вімблдон. Я справді хочу навчитися грати краще на траві. Щороку – це нова можливість. Я гратиму Вімблдон, безумовно. Звичайно, якщо я не буду травмована».
Свьонтек отримала статус другої сіяної в Римі. У другому колі вона зіграє або проти Елізабетти Кочаретто, або проти Еліни Аванесян. У столиці Італії на Ігу чекає захист трофея.
Iga Swiatek (with a smile) made it clear today that she is not considering skipping Wimbledon and claims that she is planning to take a mid-season break are all false:
— Tumaini Carayol (@tumcarayol) May 6, 2025
“During past few days I saw a million comments that were not true." pic.twitter.com/aoOnQNmSKH
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Заховайло про в.о. головного тренера киян
Кияни шукатимуть йому нову команду