МАГУЧІХ: «Я хочу захистити свій титул на чемпіонаті світу в Японії»
Українська спортсменка посіла перше місце на етапі Діамантової ліги

26 квітня в китайському місті Сямень проходить стартовий етап Діамантової ліги 2025, найпрестижнішої серії в легкій атлетиці.
Українська спортсменка Ярослава Магучіх, посівши перше місце у стрибках у висоту з результатом 1,97 метр, після змагань поділилася враженнями.
– Ярославо, це ще одна перемога на Діамантовій лізі – 1,97. Як для вас пройшли сьогоднішні змагання?
– Так, я така щаслива, що розпочала сезон з перемоги. Це чудовий знак для мене. Але особливо для мене було важливо не відчувати жодного болю. Тепер я впевнена, що повністю відновилася. Я добре стрибала. І знаєте, я відчула, що коли роблю дві-три короткі спроби, я розумію, що мені потрібно робити наступного разу. Я дуже вдячна публіці, тому що тут неймовірна публіка. Вони підтримують тебе, і це круто.
– Ви сказали, що зрозуміли, що потрібно зробити наступного разу. Потрібно щось технічно змінити?
– Ні, просто відчувати свій розбіг. Ви знаєте, як стрибуни у висоту починають розбігатися розслаблено, а тільки три або чотири останні кроки – швидкі. Мені потрібно робити саме так, і я сподіваюся, що на наступному етапі Діамантової ліги будуть високі результати.
– Коли ви дивитеся на прийдешній літній сезон, чого хочете досягти? Гадаю, основна мета очевидна – Токіо, але по дорозі туди є ще якісь сподівання на сезон?
– Знаєте, головна мета – я хочу захистити свій титул на чемпіонаті світу в Японії. Це основна мета. Але, звісно, друга головна мета – просто насолоджуватися атмосферою, тому що це справді важливо. Насолоджуватися розмовами, спілкуванням із дівчатами. Це так неймовірно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ


Президент київського клубу вважає, що команді потрібен центрбек, лівий півзахисник та нападник


За дитячу команду «вишень» буде виступати Єгор Климентьєв





