Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Ліга чемпіонів
|
3425
3

Жузеп ГВАРДІОЛА: «Я вам збрехав. Як ви вважаєте, у нас є шанс?»

Наставник «Манчестер Сіті» поділився очікуваннями від матчу Ліги чемпіонів

Жузеп ГВАРДІОЛА: «Я вам збрехав. Як ви вважаєте, у нас є шанс?»
Getty Images/Global Images Ukraine. Жузеп Гвардіола

19 лютого відбудеться матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги чемпіонів, в якому зіграють мадридський «Реал» та англійський «Манчестер Сіті». У першому поєдинку іспанський клуб зумів вирвати перемогу з рахунком 3:2.

Головний тренер «містян» Жузеп Гвардіола зізнався, що збрехав журналістам, коли оцінив шанси своєї команди в 1%.

– Коли ви приїхали сюди і побачили Бернабеу... Ви продовжуєте думати, що шанс ваших гравців на перемогу буде більше 1%?

– Стадіон дуже змінився. Я звик до старого варіанту. Останні два роки коридор був іншим. Але ні, я не відчув нічого особливого. Сьогодні я добре повечеряю і готуватимуся до матчу-відповіді. Гравці знають, що вони робили правильно, але тепер потрібно зробити цю роботу ще краще.

– Анчелотті сказав, що він не вірить, коли ви оцінили свої шанси.

– Ви мені вірите? Ні? Як ви вважаєте, скільки у нас є? Цього разу я вам збрехав (сміється – прим). Я сказав цю фразу, бо після матчу в Англії нас усі списали і було почуття, що ми вже вилетіли з Ліги чемпіонів. Навіть 1% тоді не було на успіх. Але дні минають і з'являється надія... Очевидно, ми маємо не найкращий результат. Але в нас є ще спроба змінити це, – розповів Гвардіола.

Микола Титюк Джерело: AS
Оцініть матеріал
(35)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 3
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Перець
0.1% лисий трохи збрехав
nazarp
на такі питання, відповіді мають букмекери і шанси на прохід МС 20.5%
Fuz1982z
сіті хлопне сьодні це гімно