Запасні: Сапутін, Гусєв, Нваезе, Хахльов, Кораблін, Вакула.

27 жовтня о 15:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Приходько дальнім ударом із правого флангу поцілив у захисника. Кутовий.

27 жовтня о 15:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще п'ять хвилин.

27 жовтня о 15:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Джордан відверто тягнув за корпус Кобзаря на правому фланзі контратаки суперників.

27 жовтня о 15:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

МОМЕНТ! Помилка Турбаєвського під час перехоплення подачі з лівого флангу завершилась відскоком на порожні на голову Приходька, але той не влучив.

27 жовтня о 14:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

МОМЕНТ! Простріл із правого флангу пішов у центр штрафного на Приходька, який бив у дотик у ближній кут, але низом не влучив.

27 жовтня о 14:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Войцеховського випустили замість Синиці.

27 жовтня о 14:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Слесаря замінив Тронтель.

27 жовтня о 14:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Синиця робив простріл із правого флангу штрафного, але Турбаєвський прочитав на ближній.

27 жовтня о 14:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Лівий берег грає на м'ячі в центрі поля.

27 жовтня о 14:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

МОМЕНТ! Галас у зоні перед штрафним забрав відскок від подачі кутового з лівого флангу, пробив під поперечину, але Турбаєвський витягнув на кутовий.

27 жовтня о 14:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Супрягу збив на правому фланзі оборони підкатом Астахов.

27 жовтня о 14:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Затримав за футболку Кирюханцев Когута на правому фланзі оборони.

27 жовтня о 14:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Сухоручка поміняли на Кобзаря.

71’

Галаса випустили замість Івана Когута.

27 жовтня о 14:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

МОМЕНТ! Слесар завершив вихід до контратаки ударом із лівого флангу штрафного повз ближню стійку.

27 жовтня о 14:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Волошина поміняли на Дришлюка.

27 жовтня о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Горбача поміняв Супряга.

27 жовтня о 14:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Турбаєвський на ближній забрав подачу від Миколи Когута з лівого флангу.

27 жовтня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Стрибає м'яч поміж гравцями в центрі поля останнім часом.

27 жовтня о 14:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Контроль м'яча від Лівого Берега на чужій половині.

27 жовтня о 14:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

МОМЕНТ! Будківський пробивав головою на дальній на завершення подачі з лівого флангу, але у ворота не влучив.

27 жовтня о 14:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Сідннея замінили на Миколу Когута.

27 жовтня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Сіднней боровся з Кирюханцевим на фланзі й вивихнув палець.

27 жовтня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

ГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Вантух із лівого флангу відіграв у центр до зони перед штрафним на Яцика, який пробив здалеку в лівий кут.

27 жовтня о 14:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Тримає м'яч Зоря в центрі поля на старті тайму.

27 жовтня о 14:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Приходько гратиме замість Співакова.

27 жовтня о 14:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Жуніньйо поміняли на Кирюханцева.

27 жовтня о 14:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Ескінью поміняли на Мічина.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

27 жовтня о 14:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

27 жовтня о 13:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +9

ГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Удар Будківського з пенальті в лівий кут.

27 жовтня о 13:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +8

Жовта для Якиміва.

45’ +8

ПЕНАЛЬТІ! Побачили фол Якиміва.

27 жовтня о 13:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +5

Дивляться повтор Якиміва та Будківського.

27 жовтня о 13:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +3

МОМЕНТ! Удар головою від Башича в центрі штрафного завершував подачу з правого флангу, Механів парирував перед собою, а Будківському міг завадити добити Якимів.

27 жовтня о 13:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

Жуніньйо збив на лівому фланзі оборони підкатом Синиця.

27 жовтня о 13:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

МОМЕНТ! Якимів на ближній головою замикав подачу штрафного з лівого флангу, але не влучив у ворота.

27 жовтня о 13:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще три хвилини.

27 жовтня о 13:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Відмашка від Ескіньї біля центрального кола.

27 жовтня о 13:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

ПОПЕРЕЧИНА! Яцик виконав удар із штрафного з лівого флангу в ближній, а Механів перевів м'яч у поперечину.

27 жовтня о 13:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Майже на межі власного штрафного на правому фланзі оборони Астахов зіграв рукою по м'ячу.

27 жовтня о 13:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Відскок на лівому фланзі Шаповал завершив дальнім ударом суттєво повз ворота.

27 жовтня о 13:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

На кутовий пішов від захисника простріл Когута з правого флангу штрафного.

27 жовтня о 13:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Когута атакував ззаду Вантух на лівому фланзі оборони.

27 жовтня о 13:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

М'яч тримається біля центру поля без просування.

27 жовтня о 13:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Пас Когута на лівий фланг атаки полетів у спину Синиці.

27 жовтня о 13:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Гості розігрують м'яч на чужій половині.

27 жовтня о 13:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Помилка від Турбаєвського під час передачі на правий фланг штрафного на Джордана завершилась прострілом Синиці на дальню, але ніхто не встигав.

27 жовтня о 13:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Сухоручко відмахнувся від Джордана навіть коли м'яча поблизу не було.

27 жовтня о 13:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Полетіла за лицьову подача від Вантуха з лівого флангу.

27 жовтня о 13:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Невдала спроба Горбача на лівому фланзі атаки обіграти Астахова.

27 жовтня о 13:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Дедух здалеку з лівого флангу зарядив м'ячем на трибуни.

27 жовтня о 13:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

МОМЕНТ! Кутовий із правого флангу від Волошина полетів на голову Джордану, який перевів м'яч повз дальню стійку.

27 жовтня о 13:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Кутовий для Зорі на правому фланзі за підсумку ривку Горбача повз Якиміва.

27 жовтня о 13:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Ескінья в підкаті вибив м'яч у аут із-під ніг Когута на правому фланзі атаки господарів.

27 жовтня о 13:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Трохи важкуватий початок матчу, проте команди намагаються розбігатись.

27 жовтня о 13:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

МОМЕНТ! Постріл здалеку від Астахова з правого флангу парирував у протилежному куті Турбаєвський.

27 жовтня о 13:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Джордана пролетіла передача на хід Сухоручку до лівого флангу штрафного, але Ескінья вибив м'яч на кутовий.

27 жовтня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

27 жовтня о 11:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

27 жовтня о 11:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 27-го жовтня, відбудеться поєдинок 11-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться київський «Лівий берег» і луганська «Зоря». Матч відбудеться в Києві, на полі стадіону «Лівий берег», початок о 13:00.

Новачки «елітного» дивізіону продовжують відчувати проблеми з досягненням бажаних результатів, але від цього їхнє бажання закріпитися в УПЛ не зменшується. Доказ – остання нічия проти «Полісся» (0:0), яка, хоч і принесла лише одне очко, проте була здобута на полі дуже складного суперника. «Зоря», наприклад, подібним похвалитися не може, а восени і зовсім виграла тільки один матч.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Лівий берег» – «Зоря».

Прогноз Sport.ua
Лівий Берег
27 жовтня 2024 -
13:00
Зоря
(3)

Рома звільнить коуча після ганьби у Флоренції. Хто тренуватиме Довбика?
Футбол | 28 жовтня 2024, 10:06 1

Команду може знову очолити легенда клубу – Даніеле Де Россі

Мудрик втратив шанс забити. Челсі переграв Ньюкасл і увірвався до топ-4 АПЛ
Футбол | 27 жовтня 2024, 18:05 12

Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь пенсіонерів, Михайло вийшов на поле на 67-й