Шедевр Синчука. Україна U-19 програла Англії U-18 на турнірі в Іспанії

14 жовтня відбувся матч за третє місце турніру чотирьох у Марбельї

1570
0
УАФ

Юнацька збірна України U-19 завершила виступи в товариському турнірі в іспанській Марбельї.

14 жовтня о 14:30 відбувся матч за третє місце турніру між збірними Англії U-18 та України U-19.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

6 жовтня розпочався тренувальний збір команди України U-19 в Іспанії. Синьо-жовті взяли участь у Марбельї у турнірі за участю чотирьох збірних.

У матчі за третє місце збірна України U-19 програла команді Англії U-18 з рахунком 1:3. На початку матчу дубль оформив Каллум Олусесі, а потім гол-красень обвідним ударом у дальній кут забив Геннадій Синчук. У другому таймі англійська команда повернула собі перевагу в два м'ячі.

Змагання відбулися за олімпійською системою. Три інші команди, на відміну від підопічних Дмитра Михайленка, включили до заявки лише гравців вікової категорії U-18. 11 жовтня відбулися півфінали: Україна – Нідерланди (0:1) та Англія – Швеція (0:2). 14 жовтня відбувся фінал між Швецією та Нідерландами (1:2).

У матчі за 3-тє місце англійці забили вже на 7-й хвилині – Олусесі завершив комбінацію. У відповідь два хороші моменти не реалізував Синчук. Згодом Олусесі оформив дубль, замкнувши подачу партнера. На 36-й хвилині синьо-жовті скоротили відставання: Шершень виконав закидання вперед, Синчук прийняв м'яч, змістився в центр і здорово поклав у дальній кут. До перерви запам'ятався удар Пономаренка у площину.

На старті другого тайму команди обмінялися неточними ударами Діпепи та Осипенка. На 63-й хвилині чудову нагоду не використав Шевченко – голкіпер парирував його удар із кількох метрів. Пізніше воротар англійців виручив після спроб Ломаги й Синчука. Під завісу поєдинку Голамбекіс після розіграшу кутового встановив остаточний рахунок – 3:1 на користь британців.

Юнацька збірна України U-19 з 13 до 19 листопада у Нідерландах візьме участь у першому раунді кваліфікації Євро-2025. Окрім господарів, синьо-жовтим протистоятимуть збірні Казахстану та Словенії.