НХЛ. Перемога Юти в овертаймі, Бедард vs Макдевід, успіх Торонто і Монреаля

Великий ігровий день відбувся у Лізі

403
0

Першої поразки в сезоні НХЛ зазнав чемпіон. Флорида на виїзді, граючи без лідерів Ткачука та Баркова, поступилася Баффало. Клинки виграли свою першу зустріч у регулярці.

Виграти вдалося Торонто і Монреалю: Кленові здолали Піттсбург 4:2 з дублем Нюландера, а Канадієнс були сильнішими за Оттаву 4:1 з дублем Кофілда, у якого вже чотири шайби в трьох матчах.

Лідером Сходу залишається Нью-Джерсі, який сьогодні обіграв Вашингтон 5:3. У Дияволів дві шайби закинув Коттер, а Ноесен та Хоула набрали по три очки за асисти.

А ось на Заході лідером залишається Юта, яка йде без поразок. Новачок НХЛ знову виграв у овертаймі, обігравши Нью-Йорк Рейнджерс 6:5 завдяки вирішальному голу Келлера. У минулому матчі Юта в овертаймі здолала Айлендерс.

Серед інших результатів відзначимо перемогу Чикаго над Едмонтоном 5:2: Коннор Макдевід зробив асист, а ось у Коннора Бедарда гол та дві результативні передачі. Крім того, Теравайнен набрав чотири пункти. Ще одним гравцем з чотирма пунктами сьогодні став форвард Калгарі Джонатан Х'юбердо, у якого 2+2 у перемозі Вогнів над Філадельфією 6:3.