Прімера Іспанії. Пальма стартувала з поразки від Індустріаса

Завершилися два матчі першого туру чемпіонату Іспанії

102
0
rfef.es

Сьогодні, 12 жовтня, відбулися два матчі першого туру іспанської Прімери 2024/25.

Чинний переможець Ліги чемпіонів, балеарська «Пальма» у гостьовій зустрічі програла каталонському «Індустріасу» Санта Колома. Острів'яни змогли відігратися, програючи 0:2: на голи Марка Тольри в середині першого тайму та Віктора Переса невдовзі після перерви «Пальма» відповіла точними ударами Марселу та Бруну Гомеса протягом однієї хвилини у середині другої половини зустрічі. Але на останніх хвилинах матчу Бернат Повіль зробив дубль і переможці Ліги чемпіонів розпочали сезон із поразки з рахунком 2:4.

У другому матчі «Рівера Наварра» із Тудели в гостях мінімально обіграла галісійську «Нойю». Зустріч йшла до нульової нічиєї, але за три хвилини до фінальної сирени Альберто Лауерта таки зміг забити та принести наваррцям мінімальну перемогу.