| Оновлено 01 жовтня 2024, 13:14
1472
9

Кіченок та Костюк без шансів програли нейтралкам на супертурнірі в Пекіні

Українки у 1/8 фіналу тисячника у Китаї поступилися Андрєєвій та Шнайдер у двох сетах

1472
9
Getty Images/Global Images Ukraine. Людмила Кіченок та Марта Костюк

Українські тенісистки Людмила Кіченок та Марта Костюк завершили виступи у парному розряді на хардовому турнірі WTA 1000 у Пекіні (Китай).

У 1/8 фіналу українки у двох сетах розгромно програли «нейтральному» тандему Мірра Андрєєва / Діана Шнайдер за 50 хвилин.

WTA 1000 Пекін. Пари. Хард. 1/8 фіналу

Мірра Андрєєва / Діана Шнайдер – Людмила Кіченок (Україна) / Марта Костюк (Україна) – 6:1, 6:0

Кіченок та Костюк провели десятий поєдинок в одній парі та перший турнір з 2021 року. Людмила найчастіше грає разом з Альоною Остапенко, з якою виграла трофей US Open, а Марта виступає з Єленою-Габріелою Русе. На старті змагань у столиці Китаю українки виграли у пари Катерина Синякова / Тейлор Таунсенд.

Андрєєва та Шнайдер у 2024 році зіграли у фіналі Олімпійських ігор, де поступилися італійкам Сарі Еррані та Жасмін Паоліні. У чвертьфіналі тисячника в Пекіні спортсменки з країни-терориста вийдуть на корт проти дуету Софія Кенін / Бетані Маттек-Сандс.

Костюк у Пекіні також грала і в одиночному розряді. Там перша ракетка України поступилася Кеті Волинець у 2-му раунді.