Головний тренер ПСЖ оцінив шанси Жирони на вихід в плей-оф Ліги чемпіонів

Луїс Енріке прокоментував перемогу своєї команди

2043
0
УЄФА. Луїс Енріке

Головний тренер французького «Парі Сен-Жермен» Луїс Енріке прокоментував перемогу над каталонською «Жироною» (1:0) у матчі 1-го туру основного етапу Ліги чемпіонів:

«Початок був трохи повільний. Було важко, ми були недбалі. Не могли віддати легкі передачі. «Жирона» показала, чому їм вдалося кваліфікуватися в Лігу чемпіонів, чому вони є топовою командою. Початок мене не порадував, але в другому таймі я був набагато щасливішим.

У нас були хороші моменти, 2 або 3, ми повинні були забивати, але не змогли. Я не бачив голу. Але ми взяли 3 очки. Вболівальники не переставали нас підтримувати, з першої хвилини і до 90-ї.

Починати з перемоги завжди важливо, незалежно від конкуренції. Ми не можемо судити або передбачити, як ми виступимо, особливо враховуючи складність суперників, з якими ми зіткнемося.

У «Жирони» фантастичні шанси на вихід в плей-оф. Їхнє уявлення про гру дуже чітке, це не підлягає обговоренню. Те, що вони представляють, ідеї, робота їхнього менеджера, немає жодних сумнівів, що вони можуть пройти кваліфікацію».

(14)

Сенсаційний виліт Португалії. ЧС з футзалу: хто вийшов до 1/4 фіналу?
Футзал | 26 вересня 2024, 20:09 13

Визначено чвертьфінальні пари: Україна – Венесуела, Бразилія – Марокко

«Та ну, і так зрозуміло». Шапаренко відреагував на поразку Динамо від Лаціо
Футбол | 26 вересня 2024, 04:23 10

Хавбек киян висловився про фіаско команди у матчі 1-го туру ЛЄ 2024/25 проти римлян