| Оновлено 17 серпня 2024, 17:25
5066
8

ВІДЕО. Він збожеволів! Голкіпер Лутона вирубав двох гравців за 3 секунди

Томас Камінські дуже грубо зіграв поза карним майданчиком у матчі проти Портсмута

5066
8

17 серпня відбувся матч 2-го туру Чемпіоншипа між командами Портсмут та Лутон Таун.

Поєдинок відбувся на стадіоні Фраттон Парк у Портсмуті. Гра завершилась із рахунком 0:0.

Незважаючи на нулі на табло, зустріч все одно привернула увагу всіх футбольних уболівальників через один епізод у середині першого тайму.

❗️ Більше новин з АПЛ у Telegram-каналі!

На 29-й хвилині голкіпер гостей Томас Камінські грубо зіграв проти суперника поза карним майданчиком. Рефері навіть не встиг просвистіти, як Камінські влетів уже в іншого гравця. Менш ніж за 3 секунди Томаш вирубив двох футболістів. За кожен фол воротар отримав жовту картку і був справедливо вилучений з поля.

Портсмут за 2 тури Чемпіоншипа набрав 2 очки, а для Лутон Таун, який минулого сезону виступав в АПЛ, це перший бал у таблиці.