Алькарас розповів, чому розбив ракетку в матчі з Монфісом
Карлос вважає, що цей поєдинок неможливо було виграти
![Алькарас розповів, чому розбив ракетку в матчі з Монфісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/97/orig_699549.jpg)
Іспанський тенісист Карлос Алькарас розповів, що пішло не так у програному матчі другого раунду на Мастерсі в Цинциннаті проти Гаеля Монфіса.
«Важко знайти щось хороше в цьому матчі. Тому я хочу забути його і постаратися рухатися далі до US Open. Я поїду в Нью-Йорк і постараюся добре потренуватися, щоб звикнути до цих кортів. А цей матч я забуду, тому що, по-моєму, нічого хорошого з цього матчу витягти неможливо.
Я відчував, що це був найгірший матч у моїй кар'єрі. Я не міг грати. Чесно кажучи, я дуже добре тренувався на цьому турнірі. У попередні дні я почувався чудово, чітко бив по м'ячу, добре рухався. Я не знаю, що трапилося. Не знаю, як я себе так почував, але я не міг себе контролювати. Я не міг бути кращим. Так що цей матч неможливо було виграти.
Іноді я відчував, що хочу зламати ракетку. Раніше такого не було, тому що я міг контролювати себе в таких ситуаціях. У більшості випадків я можу контролювати себе, і в матчах або в ситуаціях, які я відчував раніше, все виходило краще.
![ВІДЕО. Реакція Алькараса на програш чоловіку Світоліної](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/97/middle_699452.jpg)
Сьогодні я не міг контролювати себе, тому що, як я вже сказав, я відчував, що не граю ні в який теніс. Я думаю, що деякі гравці, багато гравців, протягом своєї кар'єри і в деякі певні моменти не можуть контролювати себе. І для мене це був один із таких моментів», – сказав Алькарас.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Барселона наздогнала Реал. Гол Левандовськи приніс перемогу над Райо](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/97/middle_739416.jpg)
![Барселона наздогнала Реал. Гол Левандовськи приніс перемогу над Райо](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/97/small_739416.jpg)
17 лютого відбувся заключний матч 24-го туру чемпіонату Іспанії
![Холіфілд назвав місце Усика у рейтингу найкращих супертяжів в історії](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/middle_739064.jpg)
![Холіфілд назвав місце Усика у рейтингу найкращих супертяжів в історії](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/small_739064.jpg)
Легендарний боксер вважає, що Олександр має бути у трійці лідерів
![Розклад матчів українок на турнірі WTA 1000 у Дубаї на 18 лютого](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/97/slider_739445.jpg)
![Майк Тайсон захворів на важку хворобу, яка підкосила Мухаммеда Алі](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/96/slider_739214.jpg)
![Трансфер буде влітку. Топовий клуб купить Зінченка за 20 млн євро](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/slider_739132.jpg)