Хотіли та змогли. Зоря в Одесі обіграла Чорноморець
Луганчанам у Південній Пальмірі вистачило для перемоги одного голу
![Хотіли та змогли. Зоря в Одесі обіграла Чорноморець](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/orig_698462.jpg)
Гравці «Зорі» почали матч із домінування. Було зрозуміло, що плани на гру в них винятково переможні, і інший інший результат, крім виграшу, вони вважатимуть провалом. Однак не все у гостей пішло гладко від самого початку. І їм, і одеситам сильно заважала справжня злива, що поливала одеський стадіон «Чорноморець» практично весь перший тайм.
До речі, господарі зробили ставку на контатаки і на 12-й хвилині ледь не досягли успіху - Бутко з хорошого становища пробив вище, а не у площину воріт «Зорі». Луганчани вперше по-справжньому відзначилися біля воріт Рудька на 21-й хвилині, коли Герреро здалеку добре пробив, а голкіпер «Чорноморця» зіграв надійно.
![](https://pic.sport.ua/images/media/orig/5a/87788.jpg)
Малюнок гри не змінювався, але з моментами була біда. Гравці «Зорі» отримували достатню кількість можливостей, щоб щось створювати. Взяти хоча б кількість кутових. Однак ці стандарти вони ніяк не використовували. А в компенсований час першого тайму дивом не забив Мічин - господарів врятувала стійка, в яку він влучив метрів із 12.
Після перерви луганчани продовжили вести гру, і на 50-й хвилині досягли успіху. Антюх зліва знайшов у штрафному Герреро, який головою переправив м'яч точно в ціль. Рудька дезорієнтував відскок м'яча від газону. 0:1.
Гол наклав відбиток на подальші дії команд. Маючи фору, гравці «Зорі» повели поєдинок за результатом і в підсумку благополучно довели його до переможного фіналу. Це було заслужено і закономірно.
![](https://pic.sport.ua/images/media/orig/42/87789.jpg)
На 68-й хвилині закріплювати перевагу луганчан міг Кораблін, але зробити цього не зміг. У лавах «Чорноморця» на ролі лідера претендував Янаков, але його сил вистачило тільки до 54-ї хвилини. На розчарування самих одеситів та їхніх шанувальників, у них не виявилося резерву, який би зміг посприяти перелому. Як наслідок, він виявився лише бажанням. І не справжнім.
Не зіграла краще за необхідне для перемоги й луганська команда. Але в компенсацію цього вона все ж перемогла, набрала вже 6 очок і вийшла в лідери турнірної таблиці УПЛ.
Українська Прем’єр-ліга. 2-й тур
«Чорноморець» – «Зоря» – 0:1
Герреро, 50
Кисіль, 38, Удод, 90+2 – Кораблін, 90+2.
«Чорноморець»: Рудько, Кисіль (Арсіч, 74), Єрмаков, Бутко, Удод, Савченко (Лотоцький, 88), Васильєв (Габелок, 54), Шпорн (Калин, 74), Янаков (Пшеничнюк, 54), Хобленко, Попов.
«Зоря»: Турбаєвський, Вантух (Жуніор, 87), Нваезе, Джордан, Тронтель, Мічін (Кораблін, 63), Яцик, Башич, Кирюханцев (Вакула, 63), Антюх (Беніто, 70), Герреро (Горбач, 70).
Арбітр: Дмитро Євтухов (Дніпро)
Стадіон: «Чорноморець» (Одеса).
ЧОРНОМОРЕЦЬ – ЗОРЯ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
Наші оцінки:
Заміни «Чорноморця»: Габелок – 5,5, Пшеничнюк – 5,5, Арсіч – 5,5, Калин – 5,5, Лотоцький – б/о.
Заміни «Зорі»: Кораблін – 6,0, Вакула – 6,0, Беніто – 5,5, Горбач – 5,5, Жуніор – б/о.
Події матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Олег ДОРОЩУК: «Просто кайфово все. Ще й особистий рекорд на Олімпіаді взяв»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/middle_698527.jpg)
![Олег ДОРОЩУК: «Просто кайфово все. Ще й особистий рекорд на Олімпіаді взяв»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/small_698527.jpg)
Українець радий, що стрибнув на 2.31 м
![Челсі – Інтер. Прогноз і анонс на товариський матч](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/middle_698541.jpg)
![Челсі – Інтер. Прогноз і анонс на товариський матч](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/small_698541.jpg)
Поєдинок відбудеться 11 серпня о 18:00 за Києвом
![Встановлено світовий рекорд. У важкій атлетиці роздано 2 комплекти нагород](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/slider_698375.jpg)
![Встановлено світовий рекорд. У важкій атлетиці роздано 2 комплекти нагород](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/small_698375.jpg)
![«У нього цього вже немає». Ріддік Боу назвав переможця реваншу Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/slider_698298.jpg)
![«У нього цього вже немає». Ріддік Боу назвав переможця реваншу Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/small_698298.jpg)
![Стрибки у висоту. Дорощук завершив виступи у фіналі Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/slider_698490.jpg)
Поменять Григорчука на Бабича - такое в здравом уме сложно представить
Зоря переграла по моментам Чорноморець.
Але обидва моменти Чорноморця з претензією на картку або пенальті арбітр став на бік Зорі.
По першому там 50 на 50, а в другому якби грала Зоря проти Шахтаря або Динамо - то був би пенальті 100%