ВЕРНИДУБ: «Вікторія грає агресивно, але ми до цього готові»
Головний тренер ФК «Кривбас» поділився очікуванням від матчу проти чеської «Вікторії» Пльзень
![ВЕРНИДУБ: «Вікторія грає агресивно, але ми до цього готові»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/orig_697969.jpg)
Головний тренер ФК «Кривбас» Юрій Вернидуб поділився очікуванням від матчу третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи 202425 проти чеської «Вікторії» Пльзень.
– Дуже задоволений тим, що «Кривбас» зміг вже за два роки участі в УПЛ пробитись до єврокубків. Дуже вдячний клубу, своїм хлопцям, що ми за такий короткий строк вже робимо перші кроки в Лізі Європи. Ми налаштовані. Розуміємо, що суперник дуже потужний. Вони дійшли в минулому році до 1/4 фіналу Ліги конференцій. Але ми хочемо досягати своїх цілей, перемагати та рухатись далі. Як воно буде? Побачимо завтра тут в Кошице на цьому прекрасному стадіоні.
– Які ви зробили висновки після контрольного матчу проти «Вікторії» на зимових зборах та якого футболу очікуєте завтра?
– То була товариська зустріч, в якій не варто звертати увагу на результат. Так, ми поступились 0:3. Але тоді в чеській команді були інші гравці. Пішов Хори, пропускатиме гру Каду. Завтра – Ліга Європи, зовсім інший рівень і настрій. «Вікторія» грає агресивно, ми до цього готові. «Вікторія» грає з трьома центральними захисниками, також це враховуємо. У суперника є три гравці, які виступають за збірну Чехії. Це хороші футболісти, один з нападник Шульц, який забив 18 голів в минулому сезоні. Ми поважаємо суперника, але ні в якому разі його не боїмось.
– Чи всі гравці «Кривбаса» готові до матчу?
– Всі готові, окрім новачка Конате та Задераки. У них пошкодження. Але 10-12 серпня чекаємо на їхнє повернення до загальної групи. Якщо пройдемо цей раунд, то на наступний зможемо їх дозаявити.
– Чи є проблемою в тому, що «Кривбас» грає не у Кривому Розі, а тут, у Словаччині?
– Третій рік йде війна з росіянами, нелегкий час для нашої країни. Але ми граємо вдома чемпіонат України. Також не дуже легко, адже повітряні тривоги переривають матчі. Але то вже наші проблемі, ми вже звикли. Також я вдячний нашим легіонерам, які приїжджають захищати кольори «Кривбаса», не дивлячись на війну. Я вдячний також ФК «Кривбас», що можу займатись своєю улюбленою справою, адже, ви знаєте, що я також захищав Україну, був там, де дуже «спекотно». Ми знаємо, за що ми граємо та для кого. У нас у кожного є багато родичів та знайомих, які зараз на передовій. Тому знаємо, заради кого будемо грати завтра. Чому граємо в Словаччині? Тут найкращий логістичний центр.
У третьому раунді кваліфікації Ліги Європи «Кривбас» зіграє з чеською «Вікторією».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Буде медаль! Насібов вийшов у фінал Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/middle_697920.jpg)
![Буде медаль! Насібов вийшов у фінал Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/small_697920.jpg)
Парвіз впорався з бійцем з Азербайджану
![Лунін проти Мудрика. Реал виграв у Челсі у товариському матчі в США](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/middle_697802.jpg)
![Лунін проти Мудрика. Реал виграв у Челсі у товариському матчі в США](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/small_697802.jpg)
Команди провели матч Soccer Champions Tour у Шарлотті
![Гвоздик розповів, чи варто Хижняку йти в професійний бокс](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/slider_697875.jpg)
![ВІДЕО. Неймовірний сейв Луніна у матчі проти Челсі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/slider_697799.jpg)
![Ройс знайшов новий клуб. Він гратиме у лізі з найтитулованішим футболістом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/slider_697930.jpg)
![Ройс знайшов новий клуб. Він гратиме у лізі з найтитулованішим футболістом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/small_697930.jpg)