ОІ-24. Франція виграла у Італії і вийшла до фіналу Олімпіади

Французькі волейболісти за крок від того, щоб у себе вдома повторити досягнення Токіо

806
0
volleyballworld.com

Завершився другий півфінальний матч чоловічого волейбольного олімпійського турніру. Трохи раніше першим фіналістом стала збірна Польщі, яка перемогла волейболістів США з рахунком 3:2. І ось тепер у поєдинку Франції та Італії мав визначитися суперник поляків у вирішальному матчі за золоті медалі.

Обидві команди насилу пробилися до півфіналу, причому і французи, і італійці перемагали у чвертьфіналах своїх суперників, програючи 0:2. Тож тепер вони навряд чи знову хотіли доводити справу до тай-брейку.

Краще це вийшло у господарів Олімпіади. Французи у всіх трьох партіях сильніше проводили кінцівки і перемогли суперників із загальним рахунком 3:0.

Олімпійський турнір з волейболу. Чоловіки
Париж (Франція). 7 серпня
Півфінал
Франція – Італія

3:0 (25:20, 25:21, 25:21)

Отже, у фіналі чоловічого волейбольного турніру 10 серпня зустрінуться збірні Франції, які перемогли на попередній Олімпіаді, та Польщі, які єдиний раз вигравали золото Олімпійських ігор 1976 року.

Днем раніше відбудеться матч за 3 місце, в якому зіграють команди США та Італії.