ОІ-24. У жіночому волейболі золото виграла збірна Італії

У фінальному матчі Олімпіади італійки перемогли команду США з рахунком 3:0

3160
0
volleyballworld.com

Сьогодні у заключний день Олімпійських ігор в Парижі пройшов фінал жіночого волейбольного турніру. У ньому зустрілися збірні США та Італії. Нагадаємо, що американські волейболістки стали переможцями попередніх Ігор у Токіо, а Італія ще жодного разу не була в призерах.

Першу партію краще розпочали волейболістки Італії, які відразу ж пішли у відрив 1:6. Далі італійки збільшили свою перевагу 6:13. І хоча суперницям у середині партії вдалося трохи скоротити відставання 12:16 та 16:19, партію впевнено довела до перемоги збірна Італії 18:25.

У другому сеті деякий час в рахунку лідирували американські волейболістки 3:1, 4:3. Однак потім Італія знову розгорнула гру в потрібне русло і незабаром пішла вперед на кілька очок 9:13, 14:18. Цього разу команді США навіть наблизитись не вдалося 20:25.

Італійки явно не хотіли затягувати фінальний поєдинок та дуже хотіли завершити все у третій партії. Через деякий час після її початку вони були попереду 6:9, 7:12, 10:16. Залишалося лише зробити невеликий крок до загальної перемоги, що італійські гравці впевнено зробили – 17:25.

Додамо, що збірна Італії по праву стала переможцем турніру, вигравши всі шість матчів, і при цьому вони поступилися лише однією партією на старті турніру команді Домініканської Республіки.

Олімпійський турнір з волейболу. Жінки
Париж (Франція) 11 серпня
Фінал
США – Італія

0:3 (18:25, 20:25, 17:25)

Італія вперше піднялася на найвищу сходинку олімпійського п'єдесталу пошани і взагалі вперше у своїй історії Олімпіад здобула медалі. Збірна США на другому місці та волейболістки Бразилії, які обіграли напередодні Туреччину 3:0, здобули бронзові нагороди.

У чоловічому волейбольному турнірі вдруге поспіль успіху досягла збірна Франції.

І ще. Як у чоловічому, так і в жіночому турнірі наш прогноз від Sport.ua напередодні Олімпіади щодо переможців виявився абсолютно вірним. Більше того, ми точно вказали по три команди, які потрапили до квартету найсильніших.