МАГУЧІХ: «Стрибалося дуже добре. Буду насолоджуватися фіналом Олімпіади»
Українка легко подолала кваліфікацію у секторі для стрибків у висоту
![МАГУЧІХ: «Стрибалося дуже добре. Буду насолоджуватися фіналом Олімпіади»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/orig_697053.jpg)
Українська спортсменка Ярослава Магучіх без жодних проблем змогла подолати кваліфікацію і вдруге у кар'єрі буде змагатися у фіналі Олімпійських ігор зі стрибків у висоту. Спортсменка розповіла, що кваліфікація для неї була радше тренуванням, і найголовніше було – спробувати трек:
«Сектор дуже класний, мені дуже сподобалася доріжка, тому я рада. В цій кваліфікації було замало місця, але в фіналі яма буде на іншій стороні стадіону, тож там вже буде більше місця.
Стрибалося дуже добре – все з першої спроби, тож я задоволена. Щоправда було довге очікування, допоки суперниці виконають стрибки на меншій висоті. Так як мені некомфортно розпочинати з низької висоти, то я вже звикла чекати, тож для мене це вже норма.
Приємно здивована кількістю людей, які прийшли підтримати сьогодні на стадіон. Я вже в очікуванні атмосфери у фіналі!
Готуючись до фіналу, буду відпочивати, читати книжку, гуляти олімпійським селищем. Мене тренер виховувала з самого дитинства, налаштовувала на змагання. Олімпійські ігри – це свято нашого спорту, свято для нас, спортсменів, тому буду кайфувати.
Олімпіада – це грандіозна подія, сюди приїжджають багато команд з різних видів спорту. Зараз я вже знаю, що це таке, оскільки у мене є більше досвіду, ніж було у Токіо. Тому я щаслива бути тут і представляти нашу країну. Оскільки я світова рекордсменка, то тиску більше, проте я не думаю про це. Потрібно відкинути всі фактори, змагатися і кайфувати від атмосфери».
Фінал у стрибках у висоту на Олімпійських іграх відбудеться у неділю, 04 серпня, о 20:55 за Києвом.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Медальний залік ОІ-2024. Як нам обігнати Уганду та Північну Корею?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697042.jpg)
![Медальний залік ОІ-2024. Як нам обігнати Уганду та Північну Корею?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697042.jpg)
Україна посідає 40-е місце, маючи в активі одне срібло та одну бронзу
![Усик назвав переможця супербою Кроуфорд – Канело](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696901.jpg)
![Усик назвав переможця супербою Кроуфорд – Канело](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696901.jpg)
Олександр упевнений, що Теренс занадто крутий
![Стрибки у висоту. Магучіх і Геращенко – у фіналі ОІ-2024. Левченко вибула](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696919.jpg)
![Стрибки у висоту. Магучіх і Геращенко – у фіналі ОІ-2024. Левченко вибула](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696919.jpg)
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696918.jpg)
![ВІДЕО. Зірка збірної України отримав травму. Лікарі одразу вибігли на поле](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697025.jpg)
![ВІДЕО. Зірка збірної України отримав травму. Лікарі одразу вибігли на поле](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697025.jpg)