Динамо Київ – Партизан – 6:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 2-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА

22753
372

Ліги чемпіонів УЄФА. Кваліфікація. Другий раунд. Перший матч.

«Динамо» Київ – «Партизан» - 6:2

Голи: Шапаренко, 40, Бражко, 42, Караваєв, 45+1, Кабаєв, 55, Попов, 83, Пихаленок, 90+2 – Сальданья, 22 (пен.), 66

Попередження: Бражко, 47 – Сальданья, 1, де Медіна, 11, Арріага, 81

«Динамо» Київ: Бущан – Вівчаренко, Попов, Дячук, Караваєв (Малиш, 46) – Шапаренко (Лонвейк, 87), Бражко (Андрієвський, 86), Буяльський (Піхальонок, 46) – Кабаєв, Ванат, Ярмоленко (Волошин, 69).

Запасні: Нещерет, Моргун, Супряга, Себальйос, Біловар, Дубінчак.

«Партизан»: А. Йованович – Антич, Муякич, Маркович, де Медіна (Філіпович, 60) – Захід (Натхо, 59), Го (Щекич, 46), Арріага – Калулу (Тріфунович, 77), Сальданья, Ксандер (Ібрагім, 60).

Запасні: Крунич, Стеванович, Юрчевич, Д. Йованович, Овусу, Степанович, Лазаревич.

Арбітр: Крістіан Дінгерт (Талліхтенберг, Німеччина).

Стадіон: «Арена Люблін» (Люблін, Польща).

23 липня о 22:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

23 липня о 22:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

ГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛ! Ванат на правому фланзі п'ятою покотив до штрафного на Волошина, той продовжив на Піхальонка, а партнер пробив під дальню стійку.

23 липня о 22:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, чотири хвилини.

23 липня о 22:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Замість Шапаренка з'явився Лонвейк.

86’

Андрієвський гратиме замість Бражка.

23 липня о 22:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

ГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Удар під поперечину із штрафного від Бражка дістав воротар, після чого Волошин із відскоку прострілив на порожні для Попова.

23 липня о 22:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Арріага сфолив проти Бражка перед власним штрафним.

23 липня о 22:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

У безпечній зоні тримає м'яч Динамо.

23 липня о 22:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Тріфунович вийшов замість Калулу.

23 липня о 22:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

М'яч відскочив до Вівчаренка на лівому фланзі штрафного, але той закрутив повз дальню стійку.

23 липня о 22:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Кияни тримають м'яч у центрі поля.

23 липня о 22:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Волошина випустили замість Ярмоленка.

23 липня о 22:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Гол. Сальданьї на лінії воріт заштовхав у сітку скидання головою від Ібрагіма з лівого флангу штрафного.

23 липня о 22:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Позиційна атака від Партизана на чужій половині.

23 липня о 22:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Де Медіну замінили на Філіповича.

23 липня о 22:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Замість Ксандера вийшов Ібрагім.

23 липня о 22:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Натхо замінив Захід.

23 липня о 22:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Кияни розігрують м'яч на чужій половині.

23 липня о 22:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

ГГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Бражко з власної половини розігнав Кабаєва, після чого той дійшов до штрафного й пробив у лівий нижній кут.

23 липня о 22:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Навіс із лівого флангу на дальній стійці Дячук завершив ударом у Антича. Кутовий.

23 липня о 22:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Захисник блокував на кутовий простріл Вівчаренка з лівого флангу.

23 липня о 22:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

МОМЕНТ! Удар Шапаренка з лівого флангу штрафного з передачі Кабаєва полетів над воротами.

23 липня о 22:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Бражко на чужій половині збив Західа.

23 липня о 22:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Замість Го вийшов Щекич.

46’

Замість Буяльського вийшов Піхальонок.

23 липня о 22:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Караваєва замінили на Малиша.

23 липня о 22:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

23 липня о 21:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

23 липня о 21:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме три хвилини.

23 липня о 21:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

ГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛ! Ванат зіграв до правого флангу штрафного на Караваєва, той бив у дальній, а захисник допоміг підняти м'яч над воротарем.

23 липня о 21:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

МОМЕНТ! Бущан ногою парирував удар із правого флангу штрафного від Сальданьї в ближній кут.

23 липня о 21:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

ГГГГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛ! Простріл із правого флангу відскочив під дальній удар Бражку, а той пробив у дальній кут.

23 липня о 21:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Шапаренко в дотик завершив коротку передачу під удар від Кабаєва на лівому фланзі штрафного.

23 липня о 21:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Караваєв із правого флангу накинув на дальній бік штрафного, де Кабаєв сфолив під час спроби завершити.

23 липня о 21:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

МОМЕНТ! Кабаєв бив під поперечину з лицьової межі штрафного з передачі Ярмоленка з правого флангу, але воротар витягнув на кутовий.

23 липня о 21:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Відмахнувся на лівому фланзі оборони Дячук від Сальданьї.

23 липня о 21:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Бражко в зоні перед штрафним запустив м'яч над воротами.

23 липня о 21:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Удар Шапаренка з лівого флангу штрафного полетів над воротами.

23 липня о 21:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Ярмоленко невдало виконав подачу з правого флангу штрафного на дальню стійку.

23 липня о 21:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Кияни знову на чужій половині.

23 липня о 21:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Гол. Паненка від Сальданьї в центр воріт із пенальті.

23 липня о 21:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

ТАКИ ПЕНАЛЬТІ!

20’

Тим часом Караваєв на правому фланзі штрафного зачепив ноги Калулу.

23 липня о 21:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

МОМЕНТ! Простріл із лівого флангу від Вівчаренка в дотик у центрі штрафного замкнув Буяльський, але воротар забрав.

23 липня о 21:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Арріага запустив невдале закидання з глибини до штрафного.

23 липня о 21:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Контроль м'яча в центрі поля від суперників.

23 липня о 21:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Кутовий на ближню на лівому фланзі від Шапаренка завершився невдалим ударом головою від Ярмоленка.

23 липня о 21:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Фол від де Медіни проти Кабаєва на правому фланзі оборони.

23 липня о 21:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Позиційна атака від Динамо на чужій половині.

23 липня о 21:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Пас на хід до лівого флангу штрафного від Західа Калулу в межах поля не дістав.

23 липня о 21:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Марковича відштовхнув Ванат на лівому фланзі атаки.

23 липня о 21:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

МОМЕНТ! Кабаєв із лівого флангу прострілив точно в ближній кут, воротар дістав ногами, після чого добивав Ярмоленко через себе, але пробив вище.

23 липня о 21:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Занадто багато агресії на полі.

23 липня о 21:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Сальданья зіграв у ногу Бражку на правому фланзі атаки.

23 липня о 21:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

23 липня о 20:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко

23 липня о 20:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У вівторок, 23-го липня, відбудеться перший поєдинок другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА, у якому змагатимуться «Динамо» Київ і сербський «Партизан». Матч відбудеться в Любліні (Польща), на полі стадіону «Арена Люблін», початок о 21:00.

Україна відкриває для себе єврокубковий сезон матчем другої за силою команди за підсумками минулого сезону. «Динамо» провело відносно нетривалу підготовку, тоді як принципові сербські суперники вже навіть встигли розпочати виступи в новому розіграші національної першості. Чи дасть про себе це знати безпосередньо на полі?

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» Київ – «Партизан».

Опитування

Голосів 80
Спрогнозуйте результат ⚽️ першого матчу 2-го раунду кваліфікації 🏆 Ліги чемпіонів між командами Динамо Київ та Партизан Белград, який пройде 23 липня у польському Любліні