Зіграють з Аяксом. Ворскла і Колос дізналися суперниць у жіночій ЛЧ
Відбулося жеребкування першого раунду майбутнього чемпіонського турніру
![Зіграють з Аяксом. Ворскла і Колос дізналися суперниць у жіночій ЛЧ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/61/orig_692277.jpg)
У Ньоні відбулося жеребкування першого раунду розіграшу Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону-2024/2025.
Вдруге в історії Україна буде представлена в жіночому чемпіонському євротурнірі двома клубами - полтавською «Ворсклою», яка є чемпіоном країни, і ковалівським «Колосом», що має статус віцечемпіона.
Волею жереба «Ворскла» потрапила до групи 10 Шляху чемпіонів. У півфіналі міні-турніру полтавська команда поміряється силами з латвійською командою РФШ із Риги. Матч відбудеться 4 вересня. У разі перемоги «Ворскла» 7 вересня зіграє за путівку до другого етапу Ліги чемпіонів із переможцем пари «Ференцварош» Угорщина - «Флора» Естонія.
«Колос» опинився в групі 3 Шляху представників. 4 вересня команда з Ковалівки в 1/2 фіналу міні-турніру зійдеться з «Аяксом» з Амстердама. У разі успіху в грі з нідерландками «Колос» 7 вересня зійдеться за путівку до наступного етапу з переможцем пари «Брондбю» Данія - «Фіорентина» Італія.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![В овертаймі визначено переможця чемпіонату Європи 2024 WU-19](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695937.jpg)
![В овертаймі визначено переможця чемпіонату Європи 2024 WU-19](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695937.jpg)
Іспанія виграла у Нідерландів з рахунком 2:1 у додатковий час
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696010.jpg)
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696010.jpg)
Сербські фанати важко пережили побиття їхньої команди в Любліні
![ВІДЕО. Як ветеран Чісора відправив Джо Джойса у нокдаун у 9-му раунді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695973.jpg)
![Журналіст: «У Парижі сонячно і тепло. Теніс буде»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696006.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695922.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695922.jpg)