Розпочалися матчі волейбольного Кубка претендентів ФІВБ

В одному з них визначився можливий суперник чоловічої збірної України

4048
0
volleyballworld.com

Сьогодні стартував волейбольний турнір Кубок претендентів Міжнародної федерації волейбол (ФІВБ). Чоловічі команди провели два поєдинки у китайському місті Ліньї.

Спочатку на майданчик вийшли волейболісти Китаю та збірна Мексики. З рахунком 3:0 виграли господарі турніру. А потім зустрічалися дві європейські команди Бельгії та Хорватії. Стартові дві партії взяли бельгійці, після чого тією самою монетою відповіли хорвати. Тож довелося проводити тай-брейк. В ньому сильнішою виявилася Бельгія 15:13.

Кубок претендентів ФІВБ. Чоловіки.
Чвертьфінал. Ліньї (Китай). 4 липня
Китай – Мексика

3:0 (25:23, 25:17, 25:23)
Бельгія – Хорватія
3:2 (25:20, 25:18, 22:25, 16:25, 15:13)

Саме із бельгійцями тепер зіграє переможець пари Україна – Чилі (матч відбудеться 5 липня). Цього ж дня проходитиме ще один чвертьфінальний поєдинок Єгипет – Катар.

У жіночому турнірі, який розпочався у Манілі (Філіппіни) теж було зіграно два матчі 1/4 фіналу. Збірна Пуерто-Ріко обіграла Кенію 3:0, а Бельгія взяла реванш у Швеції за поразку у півфіналі нещодавньої Золотої Євроліги.

Чехія – Аргентина, Філіппіни – В'єтнам

Нагадаємо, що переможці обох турнірів отримають путівки до Ліги націй 2025 року.