Беллінгем пояснив, кому був адресований жест після голу Словаччині

Раніше гравця встигли звинуватити в неповазі

1896
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Джуд Беллінгем

Півзахисник збірної Англії Джуд Беллінгем пояснив, кому був адресований жест, який він показав після голу Словаччині.

Після того як гравець на п’ятій компенсованій хвилині основного часу матчу зрівняв рахунок, він опустив руку в область паху і зробив непристойний жест, який, за поглядом, був адресований лавці запасних суперників. За це гравця звинуватили в неповазі.

Однак трохи пізніше Джуд зробив пост у Twitter з підписом: «Жартівливий жест у бік близьких друзів, присутніх на грі. Нічого, крім поваги до того, як сьогодні грала збірна Словаччини».

Беллінгем зрівняв рахунок у матчі проти Словаччини на 90+5-й хвилині. В додатковий час англійці вирвали перемогу (2:1) і вийшли до 1/4 фіналу Євро-2024, де зіграють проти збірної Швейцарії.