Завершилися два матчі плей-оф юніорського чемпіонату світу серед жінок

155
0
IHF

Завершилися два матчі плей-оф юніорського чемпіонату світу 2024 року з гандболу серед жінок, який проходить у Північній Македонії.

У сітці за 13-16 місця збірна Південної Кореї розгромила команду Північної Македонії. Перші десять хвилин зустрічі господині майданчика намагалися захопити ініціативу, але потім кореянки взяли гру під контроль та виграли перший тайм із різницею у сім м'ячів. А в середині другої половини зустрічі збірної Південної Кореї вдалася серія із семи точних кидків поспіль. У підсумку — перемога з перевагою 15 м'ячів.

А у сітці за 29-32 місця трилер влаштували команди Чилі та Алжиру. Африканки повністю контролювали гру у першому таймі, зробили серію в три м'ячі поспіль, за нею – у п'ять, а перед перервою ще раз змогли закинути тричі поспіль. Але відразу після перерви чилійки за три хвилини відіграли відставання у чотири м'ячі, а наприкінці другого тайму самі провели дві серії по три точні кидки. Збірній Алжиру на останніх секундах вдалося зрівняти та перевести гру у затяжну серію пенальті. У ній кожна команда зробила по 12 кидків і вирішальним стало влучання Лілії Беркані зі збірної Алжиру в каркас воріт – чилійки виграли серію з рахунком 9:8.