Усе законно. Шотландія повторила антирекорд Євро і покинула євротурнір

Тартанова армія своє в Німеччині вже відіграла

8270
0

У неділю, 23 червня, на чемпіонаті Європи 2024, який проходить у Німеччині, відбувся матч 3-го туру в групі А між збірними Угорщини та Шотландії.

Пізній гол на 90+10 хвилині дозволив угорській команді здобути перемогу з рахунком 1:0.

Збірна Шотландія, програвши Угорщині, посіла 4-те місце в квартеті й достроково залишила німецький Євро-2024. До всього, вона зробила це з повторенням антирекорду всіх турнірів.

У матчах групи проти Німеччини (1:5), Швейцарії (1:1) та Угорщини (0:1) підопічні Стіва Кларка завдали сумарно 17 ударів по воротах суперників. Це повтор антирекорду групової стадії чемпіонатів Європи, який був встановлений командою Північної Ірландієї на Євро-2016.

Шотландці завершили Євро-2024 з одним набраним очком і забили 2 голи за 270 ігрових хвилин.