Зінченко перед Бельгією назвав умову, на яку піде заради перемоги
Гравець збірної України оцінив важливість результату
![Зінченко перед Бельгією назвав умову, на яку піде заради перемоги](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/50/orig_690162.jpg)
Захисник збірної України Олександр Зінченко напередодні матчу 3-го туру групової стадії Євро-2024 із командою Бельгії, що відбудеться 26 червня, поділився думкою про важливість результату в поєдинках за національну команду.
«Для мене найголовніше – результат, ось чесно. Поклавши руку на серце: нехай [я] буду найгіршим гравцем у кожному матчі, але буде збірна перемагати. Дайте мені цей папір – зараз підпишу.
Для мене три очки – найголовніше. Все інше – звичайно, якісь маленькі бонуси, статистика. Статистика - добре, але результат – найголовніше. Кожен гравець, як Ярмола (Андрій Ярмоленко. – прим.) з перших секунд, наприклад, може підштовхнути один одного.
Усі ці епізоди, коли справді віддаєш усього себе, виходиш переможцем із єдиноборства – вони тобі дають маленькі плюсики індивідуально. Але загалом, якщо дивитися трохи з дистанції, вони дуже допомагають команді. Завдяки таким маленьким плюсикам від кожного гравця, який вийшов на поле або на заміну – всі хлопці відпрацювали просто на 100%», – заявив Зінченко.
Раніше повідомлялося, що Олександр Зінченко випускає автобіографічну книгу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695922.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695922.jpg)
Ігор Краснопір вирвав перемогу для олімпійської збірної України над Марокко на 90+8-й
![Українська тенісистка знялася з Олімпіади в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696025.jpg)
![Українська тенісистка знялася з Олімпіади в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696025.jpg)
Ангеліну Калініну замінить Олівія Гадекі з Австралії
![Видовищний поєдинок. Джойс і Чісора зуміли розважити публіку в Лондоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695968.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696003.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696003.jpg)
![Атлетіко здався в боротьбі за Довбика. Йому вже знайшли альтернативу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696024.jpg)
довго йому симпатизував, і зараз бажаю йому лише найкращого, але з такою грою, як він демострує останнім часом, йому не на "условіє" треба піти, а кудись далі...