Томаш Соучек та Патрік Шик прокоментували матч

789
0
УЄФА

Гравці збірної Чехії Томаш Соучек та Патрік Шик оцінили нічию своєї команди у матчі проти Грузії (1:1).

Соучек: «Зрозуміло, ми розчаровані. Ми хотіли більшого від цього матчу: хотіли перемогти та зробити крок до виходу із групи. У нас було багато шансів, ми мали забити, але потім пропустили з пенальті. Нам було тяжко.

Ми не знаємо інших результатів, але розуміємо, що нам потрібно буде перемогти Туреччину. І ми почнемо працювати над цим просто зараз. Це буде чудова гра для вболівальників обох команд. Сподіваюся, ми отримаємо три очки і вийдемо з групи».

Шик: «Результат нас не влаштовує. Ми були кращими, але воротар збірної Грузії не дозволив нам забити в першому таймі. Потім ми пропустили з пенальті, і справи команди пішли не дуже добре.

Ми зрівняли рахунок та йшли вперед, тиснули на суперників, але не змогли забити заслужений гол. Але ми також припустилися помилки в останню хвилину і могли програти».