Польща після гри з Україною ґрунтовно заповнила свій лазарет
У спарингу травмувалися 8 гравців
![Польща після гри з Україною ґрунтовно заповнила свій лазарет](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/38/orig_687786.jpg)
У п'ятницю, 7 червня, у Варшаві відбувся товариський матч між збірними Польщі та України.
Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь поляків.
Втім, перемогла команди Польщі високою ціною. Польська футбольна спілка повідомила про те, що в поєдинку травмувався не тільки Аркадіуш Мілік, який, як відомо, на Євро-2024 не зіграє, а також Тарас Романчук, Кацпер Урбаньски, Себастьян Валукевич, Нікола Залевськи, Міхал Скураш, Якуб Ківіор і Бартош Саламон.
Зокрема ексукраїнець Романчук вивихнув кісточку на початку другого тайму, а Урбаньски отримав серйозну контузію. Решта гравців страждають від невеликих м'язових проблем.
Повідомляється, що всі гравці, крім Міліка, візьмуть участь у Євро-2024 – вони відновляться найближчими днями. Утім, з міркувань безпеки більшість із них не зіграє в понеділок, 10 червня, у товариському матчі проти Туреччини у Варшаві.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Ольга ХАРЛАН: «Пишаюся тобою, ти – мій герой»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695984.jpg)
![Ольга ХАРЛАН: «Пишаюся тобою, ти – мій герой»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695984.jpg)
Українська фехтувальниця привітала свого хлопця з медаллю на Олімпіаді
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696076.jpg)
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696076.jpg)
Найбільше визнання отримав Еміліано Мартінес
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696010.jpg)
![ВІДЕО. Усик зайшов у роздягальню до Чісори після бою проти Джойса](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695997.jpg)
![Крутий камбек з бубликом. Ястремська здолала першу суперницю на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696105.jpg)
![Крутий камбек з бубликом. Ястремська здолала першу суперницю на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696105.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/9/thumb_361897.jpg)
![Олександр Науменко](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/9/thumb_361897.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/133/thumb_346690.jpg)
![Archie1991](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/133/thumb_346690.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/45/thumb_449183.jpg)
![Сseresznye](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/45/thumb_449183.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/51/thumb_330275.png)
![oleksiyshabanov](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/51/thumb_330275.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![umnuy2](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/163/thumb_472663.png)
![Snooker](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/163/thumb_472663.png)