Василь КОБІН: «Чекав від українців в Німеччині більш агресивної гри»
Колишній захисник збірної – про нічию в Нюрнберзі
![Василь КОБІН: «Чекав від українців в Німеччині більш агресивної гри»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/35/orig_687177.jpg)
3 червня національна збірна України провела в Нюрнберзі контрольний матч з футболістами Німеччини, який завершився внічию – 0:0.
Колишній гравець національної збірної України Василь Кобін у розмові з кореспондентом Sport.ua поділився враженнями про вчорашнє протистояння:
– Відверто кажучи, я розчарований. Чекав від наших хлопців більш агресивних дій. З таким підбором виконавців можна було продемонструвати більш видовищний футбол, а не банально відсиджуватись в захисті. Це вже ми неодноразово спостерігали у виконанні українців й десять, двадцять років тому.
– Але торік, коли Сергій Ребров опинився біля керма української збірної, він зазначав, що його підопічні будуть заточені на атаку, взявши на озброєння схему 4-3-3.
– Знаєте, говорити можна все, що заманеться, але вчора ми бачили відверту гру від оборони. За 90 хвилин я нарахував лише три контрвипади у виконанні гостей. Хіба це показник для збірної, в складі якої є такі гравці високого класу, як Віктор Циганков, Mихайло Mудрик, Георгій Судаков, Артем Довбик?
– А на вашу думку, на якій тактичній схемі Сергію Реброву треба було зупинити свій вибір?
– Розташування гравців на полі – це не головне. Важливо, які перед ними завдання поставлені. По вчорашньому матчу складно було з'ясувати, чого хотів від своїх підопічних Сергій Ребров. Хоча статус поєдинку ще дозволяв експериментувати, ризикувати. Чому б учора було не спробувати високо пресингувати, змушуючи господарів нервувати чи шукати найкоротший шлях до воріт німців при перехідних фазах, але цих спроб ми не побачили.
– На післяматчевій пресконференції Сергій Ребров висловив своє розчарування тим, що його підопічні переважно оборонялися.
– Значить, такою була установка, а якщо навіть ні, то чому не було внесено коректив вже по ходу матчу? Як на мене, краще програти в спарингу в суперництві на зустрічних курсах, ніж думати тільки, як би не пропустити. Хоча було чудова нагода переконатися, чи можемо ми в грі з відкритим забралом кинути виклик одній з топ-збірних.
– Попереду ще два спаринги – з поляками та молдванами й можливо, вже у Варшаві ми побачимо у виконанні української збірної більш якісний футбол.
– Сподіваюся на це, хоча поляки останнім часом здали. Сергій Ребров повинен розуміти, що з такою пасивною грою, розраховуючи на випадок, його підопічні на Євро-2024 далеко не зайдуть.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Українська тенісистка знялася з Олімпіади в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696025.jpg)
![Українська тенісистка знялася з Олімпіади в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696025.jpg)
Ангеліну Калініну замінить Олівія Гадекі з Австралії
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696039.jpg)
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696039.jpg)
Ексчемпіон світу взяв участь у бліцопитуванні
![ЛАВРЕНКО: «На стадіоні Лівого Берега гратиме ще лише один клуб»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696169.jpg)
![Несподівано! Форвард збірної України стане гравцем переможця єврокубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696111.jpg)
![Скільки отримає Жирона? Романо розкрив суму пропозиції Роми за Довбика](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696135.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Limb.Yuri](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/153/thumb_350714.jpg)
![Harun Bakircioğlu](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/153/thumb_350714.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/7/170/thumb_314121.jpg)
![olex.mykhailov](https://pic.sport.ua/images/users/0/7/170/thumb_314121.jpg)
![](/images/smiles/glasses.png)