Микола ГАЙДУЧИК: «Зробимо все можливе, щоб залишитися в УПЛ»

Лідер Вереса обіцяє, що за підтримки фанатів все вийде

483
0
НК Верес. Микола Гайдучик

Лідер «Вереса» Микола Гайдучик підбив підсумки першого матчу з «Епіцентром» (1:1) за право залишитися в УПЛ. Футболіст обіцяє, що за підтримки фанатів удома буде абсолютно інша гра.

«Психологічно провалили перший тайм. Було достатньо помилок. Пропустили гол. Після перерви тренерський штаб вніс корективи у гру. Заграли краще, удалося забити. Думаю, могли дотиснути суперника, але не пощастило. Нічийний результат – негативний для нас.

У домашній грі зробимо все можливе, щоб залишитися в УПЛ. Звісно, ​​сподіваємось на підтримку вболівальників у неділю. Ми маємо неймовірні фанати. Вони підтримували нас і в Києві, за що ми їм дуже вдячні. У нас також завжди неймовірна атмосфера на домашніх матчах», – сказав Гайдучик.