Фінал Сходу НХЛ. Флорида і Рейнджерс зіграли з трьома дублями та овертаймом

Яскравий двобій на льоду Пантер

2728
0

Відбувся третій матч фіналу східної конференції НХЛ між Флоридою та Нью-Йорк Рейнджерс. Рейнджерс після перемоги та поразки на своєму льоду зуміли взяти виїзну зустріч з рахунком 5:4 у першому овертаймі.

Відзначимо одразу три дублі: у Пантер дві шайби закинув Райнхарт, а у Рейнджерс дублі оформили Гудроу та Лафреньє. При цьому Гудроу одну з шайб закинув у меншості.

А в овертаймі вирішальний гол оформив Алекс Веннберг. Нью-Йорк виграє другий овертайм поспіль та веде у серії 2:1.

Плей-оф НХЛ. Фінал Сходу

Флорида - Нью-Йорк Рейнджерс 4:5 у першому овертаймі

Шайби: 02:50 Райнхарт - 6 (Барков, Ткачак) - 1:0, 07:17 Лафреньє - 5 (Трочек, Троуба) - 1:1, 07:42 Гудроу (Шнайдер, Кайлі) - 1:2, 14:46 Райнхарт - 7 (Верхаге) - 2:2, 35:23 Лафреньє - 6 (Міллер) - 2:3, 38:14 Гудроу - 6 (Трочек, Ліндгрен) - 2:4, 45:04 Барков - 6 (Верхаге) , Міккола) - 3:4, 46:58 Форслінг - 3 (Ткачак, Родрігес) - 4:4, у першому овертаймі 05:35 Веннберг - 1 (Ліндгрен, Какко) - 4:5

Воротарі: Бобровський - Шестеркін

Нью-Йорк веде у серії 2:1