Арбітр фіксує фол проти Нещерета з боку Квасниці – так званий фол в атаці.

25 травня о 17:21 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

25 травня о 17:19 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще п'ять хвилин.

Металіст 1925 – Верес

Момент! Когут рятує Верес після удару головою у виконанні Сидорова.

25 травня о 17:14 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
80’

Момент! Біля воріт Металіста 1925 впав Мрвальєвич – арбітр призначив пенальті, але після допомоги від ВАР 11-метровий скасував.

25 травня о 17:13 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
84’

М'яч наче й у Шахтаря, але моментів немає.

25 травня о 17:11 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
81’

Кривбас - Минай

Заміни у складі Кривбаса. Рябов гратиме замість Стецькова, Бутенко - замість Твердохліба.

25 травня о 17:09 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
76’

ГООООЛ! Царенко! 1:2! Царенко завершує влучним ударом масовану, але швидку атаку динамовців.

79’

Кудрик за межами штрафного перехопив закидання на хід Сікану.

25 травня о 17:05 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
75’

Зоря - Колос

ГОООООООООООООООООООООЛ!

Дієго замкнув передачу на дільню стійку та вивів Колос вперед!

73’

ГООООЛ! Юрченко!!!! 1:2!! Юрченко з 11-метрової позначки скорочує різницю у рахунку.

72’

Полісся захопило ініціативу останніми хвилинами.

73’

Чорноморець - Дніпро-1

ГОООООООООООООООООООООООЛ!

Третьяков змістився з длвіого флангу в центр та пробив у кут воріт! Рахунок 2:0 на користь Дніпра-1.

25 травня о 17:03 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
74’

Вантух вийшов на поле замість Жан Клода у складі Зорі.

25 травня о 17:00 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
61’

Оболонь – Олександрія

ГОООООЛ! Безерра! 0:3! Нападник робив дубль, отримавши передачу на вихід з глибини поля.

25 травня о 16:59 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
68’

Задерака замінив Сосу к складі Кривбаса.

25 травня о 16:58 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
68’

Ндукве поміняли на Фортюне.

25 травня о 16:57 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
67’

Гунічев гратиме замість Ременяка у складі Минаю.

65’

ГОООООООООООООООООООООООООЛ!

Кожушко забив третій гол Кривбаса. Він отримав передачу від Твердохліба та пробив з близької відстані. Кемкін м'яч відбив, Кожушко з другої спроби переграв голкіпера.

25 травня о 16:56 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
62’

ГООООЛ! Гайдучик!!!! 0:2! Нападник майже заніс м'яч у ворота з лінії.

65’

Кузик вийшов на поле замість Авагімяна.

25 травня о 16:55 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
66’

Потрійна заміна у складі Колоса. Безбородько, Дієго та Салабай гратимуть замість Велетня, Рангела та Криворучка.

25 травня о 16:54 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
64’

ГООООЛ! Дідик! 1:1! Дідик вчасно встиг на добивання після сейву у виконанні Нещерета.

63’

Цуканов гратиме замість Педріньйо.

25 травня о 16:53 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
63’

Марлона поміняли на Сікана.

63’

Бізімана замінив Хомченовського у складі Кривбаса.

62’

Криськів вийшов замість Бондаренка.

25 травня о 16:49 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
59’

Атаки без акцентів від Шахтаря цими хвилинами.

57’

Момент! Сидоров після навісу з кутового пробив головою над поперечиною – небезпечно!

25 травня о 16:48 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
58’

Третьяков вийшов на поле замість Філіппова.

25 травня о 16:47 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
56’

Філіппов отримав пошкодження.

25 травня о 16:46 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
49’

ГООООЛ! 0:2!!!! Ковалець!! Хавбек гостей впевнено розібрався з голкіпером Оболоні у межах вратарського майданчика.

56’

Зіткнення поміж Твардовським та Кушніренком у воротарському Шахтаря.

25 травня о 16:45 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
54’

Твердохліб у центрі поля грубо зіграв проти Вітенчука.

25 травня о 16:43 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
53’

Заміна у складі Минаю. Замість Дмитрука на поле вийшов Воробчак.

53’

МОМЕНТ! Закидання до правого флангу атаки Ндукве провів повз Міроші, після чого бив на виконання в дальній, але просто не влучив.

25 травня о 16:41 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Оболонь – Олександрія. Почався другий тайм!

51’

Устименко у верховій боротьбі ліктем влучив у голову супернику.

51’

ГООООЛ! 0:1!!! Діалло! Роман під час кутового дав простріл Діалло і той головою пробив влучно через Лідвея.

25 травня о 16:39 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
49’

Шахтар вантажить м'яч до чужого штрафного із стандартів на початку тайму.

25 травня о 16:38 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Металіст 1925 – Верес. Почався другий тайм

49’

Башич не влучив у ворота з двох метрів після навісу з правого флангу.

Рух – Динамо. Другий тайм розпочався!

25 травня о 16:37 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
46’

У складі Кривбаса замість Прінса гратиме Кожушко.

Чорноморець - Дніпро-1. Другий тайм розпочато!

46’

Заміни у складі Минаю. Семотюк гратиме замість Петька, Кисіль - замість Прокопчука.

25 травня о 16:36 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Кривбас - Минай. Другий тайм розпочато!

47’

Фол проти Марлона на лівому фланзі атаки.

25 травня о 16:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

46’

Заміна у складі Зорі. Антюх вийшов на поле замість Слесара.

Зоря - Колос. Другий тайм розпочато!

25 травня о 16:25 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Перший тайм завершено

25 травня о 16:22 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

25 травня о 16:21 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’ +3

МОМЕНТ! Луїфер на лівому фланзі штрафного наближався до воріт уздовж лицьової, але його удар заблокував Марлон.

Чорноморець - Дніпро-1. Перший тайм завершено!

25 травня о 16:20 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Кривбас - Минай. Перший тайм завершено!

Зоря - Колос. Перший тайм завершено!

25 травня о 16:19 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’ +1

ГООООООООООООООООЛ!

Очеретько відкрив рахунок у матчі. Адамюк виконав навіс з правого флангу Очеретько виграв верхову боротьбу на лінії воротарського майданчика та пробив у кут воріт.

43’

Момент. Нещерет впевнено забирає м'яч після дальнього удара у виконанні Романа.

25 травня о 16:18 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме три хвилини.

44’

Педріньйо з лівого флангу виконав подачу на ближню точно до рук воротаря.

45’

Демченко отримав попередження.

44’

Велетень у штрафному майданчику віддав пас вперед на Криворучка, той класно пробив в дальній кут. Гол не зараховано через офсайд.

25 травня о 16:17 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
43’

Шахтар доводить тайм до завершення контролем на чужій половині.

25 травня о 16:15 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
42’

Кривбас збільшив перевагу. Кузик отримав пас від Соси та з меж воротарського майданчика переправив м'яч у ворота.

25 травня о 16:13 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
40’

Швед не наздогнав передачу з глибини до правого флангу штрафного.

25 травня о 16:12 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
38’

ГОООООООООООООООООООЛ!

Понєдельнік після пасу від Хомченовського пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч змінив траєкторію польоту та залетів у ворота. Кривбас повів у матчі з рахунком 1:0.

25 травня о 16:11 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
38’

Пресинг високою лінією від Шахтаря на чужій половині.

25 травня о 16:10 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
34’

МОМЕНТ. Сич сам здійснив затяжний рейд до воріт гостей та пробив – несильно та невлучно.

25 травня о 16:08 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
35’

Рангел пробив через себе приблизно з 11-метрової позначки. Горох впіймав м'яч, який нешвидко летів у правий кут воріт.

34’

Черговий фол Таллеса проти Гочолеішвілі на лівому фланзі оборони.

33’

ГООООЛ! 0:1!!!! Дахновський. Гравець Вереса отримав м'яч у штрафній площини, звільнився від опіки та влучно пробив у ближній кут.

25 травня о 16:06 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
32’

Полісся наразі відбивається від атак суперників.

25 травня о 16:04 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
24’

ГООООЛ! 0:1!!!! Беззера. Нападник забиває з межу воротарського майданчику після флангового прострілу.

25 травня о 16:03 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
29’

ГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! І миттєво передачу з правого флангу запустили на Михайліченка, той прострілив у центр штрафного, а Луїфер замкнув.

25 травня о 16:01 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
27’

ГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! У власні ворота головою перевів м'яч у центрі штрафного подачу кутового з лівого флангу Педріньйо.

25 травня о 15:59 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
26’

МОМЕНТ! Таллес зачепився за передачу до лівого флангу штрафного й із розвороту пробив повз ближню стійку.

24’

Момент. Ледвій забирає м'яч після удара ножицями в виконанні Діалло з лінії штрафної площини.

25 травня о 15:58 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
25’

Фол від Кевіна на лівому фланзі атаки проти Михайліченка.

25 травня о 15:57 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
20’

МОМЕНТ. Нещерет рятує Динамо після гострого випаду господарів, який виник після помилки самого Нещерета.

25 травня о 15:55 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
23’

Слесар та Оріховський зійшлися у двоборстві в центрі поля. Обидва отримали пошкодження.

15’

Металісті 1925 – Верес

МОМЕНТ. Мозіль реагує на удар у виконанні Сміяна здалеку. Небезпечно було.

23’

Замість травмованого Ракіцького з'явився Лемкін.

25 травня о 15:54 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
20’

М'яч торкнувся руки гравця Колоса в штрафному майданчику. Арбітр вирішив, що порушення правил не було.

25 травня о 15:53 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
20’

МОМЕНТ!

Вакула з лівого флангу виконав штрафний. М'яч по вискоій дузі полетів в бік воріт, Маханьков помилився на виході, Понєдєльнік виніс м'яч з лінії воріт!

25 травня о 15:52 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
19’

Ракіцький запитав про допомогу лікарів.

7’

ВАР. Рука Кампоса та м'яч зустрілися у штрафній площині гостей. Арбітр Романов скористався відеоасистентом, але згодом дав сигнал про продовження матчу.

25 травня о 15:51 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
18’

Твердохліб завдав удару з півкола штрафного майданчика - м'яч пролетів близько до лівої стійки воріт!

25 травня о 15:50 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
17’

Почали стукати по ногах один одному гравці.

25 травня о 15:47 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
9’

ВАР. Арбітр консультувався з помічником щодо моменту у штрафній площині Металіста 1925. Рішення – гра продовжується.

14’

МОМЕНТ! Кудрик витягнув удар Марлона в дальній кут із лівого флангу штрафного.

25 травня о 15:45 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
12’

МОМЕНТ! Гочолеішвілі з межі штрафного на правому фланзі пробив над поперечиною з рикошетом від захисника.

6’

Рух - Динамо

МОМЕНТ! Після кутового Караваєв з гострого кута спробував влучити у площину воріт – м’яч пішов вище воріт.

25 травня о 15:43 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
10’

МОМЕНТ! Назарина пробив здалеку з правого флангу в ліву дев'ятку, але Кудрик витягнув, після чого Марлон добив повз ліву стійку.

7’

МОМЕНТ!

Дніпро-1 створив небезпечний момент. Гаджієв навісив з правого флангу, Адамюк головою скинув м'яч на Леднєва, той пробив головою з кількох метрів, але захисник Чорноморця вибив м'яч з лінії воріт!

25 травня о 15:42 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
9’

Маханьков у падінні забрав м'яч після удару Устименко головою з близької відстані.

25 травня о 15:41 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
9’

Мустафаєв у офсайді під час передачі Михайліченка правим флангом атаки.

25 травня о 15:37 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
4’

Полісся стримує атаки суперників, але власні ще не будувало.

25 травня о 15:35 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Матч Рух - Динамо розпочався, як і гра Металіст 1925 – Верес.

25 травня о 15:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
1’

Команда Пушича розпочала з контролю м'яча.

24 травня о 20:29 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

У суботу, 25 травня, черговий сезон в Українській Прем'єр-лізі стане історією.

Цього дня о 15:30 за київським часом одночасно розпочнуться 7 матчів заключного, 30-го за рахунком, туру сезону-2023/2024.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Напередодні, у п'ятницю 24-го числа, було зіграно один матч ігрового дня – у Черкасах місцевий клуб ЛНЗ домігся перемоги над «Ворсклою» з рахунком 1:0.

За результатами суботніх поєдинків 30-го туру свого остаточного вигляду набуде турнірна таблиця сезону в УПЛ. Стане відомо, хто потрапить до єврокубків («Дніпро-1», «Рух» або «Полісся»), а хто вилетить з української «еліти» до Першої ліги (є кілька конкурентів).

Sport.ua проведе текстову трансляцію семи поєдинків 30-го туру.

(12)

Україна вдруге в історії стала переможцем Золотої Євроліги
Волейбол | 16 червня 2024, 23:05 32

У фінальному матчі наші волейболісти завдали поразки збірній Хорватії з рахунком 3:1

Євро-2024: календар, анонси, трансляції, результати, таблиці
Футбол | 17 червня 2024, 00:26 15