Андрій ЯРМОЛЕНКО: «У другому таймі ми грали краще за Шахтар»

Вінгер «Динамо» прокоментував центральний матч 28-го туру УПЛ

918
1
ФК Динамо. Андрій Ярмоленко

Вінгер «Динамо» Андрій Ярмоленко прокоментував матч 28-го туру УПЛ проти «Шахтаря» (0:1):

«Чого не вистачило команді? Не вистачило забитого м’яча, тому і програли цей матч. Треба більше працювати.

Але ми програли це чемпіонство не зараз, ми програли його в першому колі, де втратили дуже багато непотрібних очок. Вітаю Шахтар з чемпіонством, будемо боротися з ними в наступному році.

Я вважаю, що другому таймі ми переважали Шахтар, а в першому таймі була рівна гра. Щодо пенальті, я спитав у Вівчаренка. Він сказав, що м'яч влучив у груди, а потім у руку. По правилам, це не пенальті. Хотілося б, щоб ми визначили сильнішого в цьому матчі без 11-метрових.

Я вже давно не бачив, щоб Шахтар так відбивався. Ми виглядали достойно і не заслуговували програти. Але це футбол.

Дякую вболівальникам, вони в нас найкращі. Ми віддаємо багато сил заради них. Сподіваюсь, в майбутньому будемо радувати їх перемогами, і в наступному році повернемо чемпіонство до Києва».