Головні новини за 13 травня на Sport.ua

3939
0

Пропонуємо ознайомитись із добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за понеділок, 13 травня.

1А. Не реалізувала 3 матчболи. Світоліна програла Соболенко на турнірі в Римі. Українка у трьох сетах поступилася другій ракетці світу у 4-му раунді турніру WTA 1000

1В. Без Світоліної. Визначено всіх чвертьфіналісток на великому турнірі в Римі. Еліна Світоліна програла Аріні Соболенко, Іга Свьонтек здолала Анжелік Кербер

1С. Кіченок вийшла в чвертьфінал парного розряду на престижному турнірі у Римі. Людмила та Альона Остапенко у 1/8 фіналу переграли тандем Фернандес / Рус

2А. Залишились третіми. Кривбас мінімально програв Поліссю в дводенному матчі. Рекордний за тривалістю матч УПЛ таки було дограно до фінального свистка

2В. Різні тайми. Зоря та Верес зіграли внічию. Команди обмінялися голами

2С. Несвоєчасна перебудова. Колос поступився ЛНЗ в Ковалівці. Команда Поздєєва продовжила свою кризу й опинилась у скрутному становищі перед заключними турами

3А. Мбаппе побився з президентом ПСЖ перед матчем із Тулузою. Нассеру Аль-Хелаїфі не сподобалося відеозвернення форварда

3В. ВІДЕО. Команди Усика і Ф’юрі влаштували сутичку. Батько Тайсона травмувався. Бій між британцем та українцем відбудеться 18 травня

4. Астон Вілла оформила крутий камбек на останніх хвилинах матчу з Ліверпулем. У 37-му турі АПЛ 2023/24 «мерсисайдці» зіграли внічию з «вілланами» з рахунком 3:3

5. Барселона переграла Реал Сосьєдад і випередила Жирону в боротьбі за 2 місце. До фінішу сезону в Іспанії залишається три тури

6. Стало відомо, де Динамо буде грати матчі єврокубків у наступному сезоні. Кияни розглядають три варіанти

7А. ЧС з хокею. Словаччина у яскравому матчі обіграла США в овертаймі. Американці програли другий матч на турнірі

7В. ЧС з хокею. Третя перемога Швеції, поразка Чехії від Швейцарії. На чемпіонаті світу з хокею триває груповий етап

8. Бенефіс Погачара, відродження Мартінеса. Підсумки першого тижня Джиро-2024. Sport.ua підбиває підсумки першого тижня Джиро д'Італія-2024

9. Діти Незалежності. Як українські хокеїсти чемпіонат світу вигравали. Sport.ua згадує складові прориву українського хокею

10А. Гра у Football Manager. Чому Колос більше не прогресує. Здається, президент клубу з Ковалівки ніяк не наважиться на серйозний крок…

10В. Гол Мудрика, асисти Циганкова та Довбика. Блогер Sport.ua Сергій Тищенко розповідає, як українці проявили себе у провідних чемпіонатах