«Моряки» впевнено перемогли в більшості

5866
57
УПЛ

Очки в матчі були потрібні і «Чорноморцю», і «Металісту 1925». Одесити ще не убезпечили себе від потрапляння в зону стикових матчів, а харків'яни і зовсім пасли задніх у турнірній таблиці. Не на руку господарям поля були не найвдаліші взаємини їхнього наставника Романа Григорчука з Віктором Скрипником, який привіз до Одеси «Металіст 1925». Раніше тренери зустрічалися між собою тричі - щоразу Скрипник брав гору над підопічними Григорчука.

Фаворитом матчу був «Чорноморець», тому не було дивно, що його гравці одразу ж заволоділи ініціативою та почали тиснути на оборону гостей. Харків'яни не знітилися, ніби готувалися саме до такого розвитку подій. Утім, уже на 2-й хвилині Юсов міг засмутити «моряків», але під час розіграшу кутового пробив головою трохи неточно. А якби влучив у площину воріт, голу б «Чорноморцю» було б не уникнути.

Домінування господарів принесло їм відчутні дивіденди на 22-й хвилині. На рівному місці Безуглий зіграв відверто грубо проти Авагімяна і побачив перед собою червону картку. Захисника харків'ян підвели нерви, адже він і його партнери весь час до цього працювали на відбій. Залишившись у меншості, малюнок гри у футболістів «Металіста 1925» не змінився - вони й надалі оборонялися, а тепер ще й за того хлопця.

Одесити події не форсували, маючи чисельну перевагу. Лише на останній хвилині першого тайму вони прошили захисні порядки суперника і повели в рахунку. Васильєву перед воротами Мозіля гравці «Металіста 1925» дозволили дуже багато. Спочатку він пробив, але голкіпер зреагував, а відбити м'яч вдруге воротар харків'ян не зміг. 1:0.

Після перерви на полі нічого не змінилося, та й не могло, адже зайвого гравця у складі «Чорноморця» ніхто й нікуди не прибрав. Тож підопічні Григорчука продовжили свої атаки, але, на відміну від першого тайму, їм швидко вдалося перевагу розвинути і незабаром зняти всі питання про свою перемогу. На 52-й хвилині Штогрін вдруге пробив Мозіля, а на 59-й хвилині Бойчук довів перевагу господарів до великої. 3:0!

Гру було зроблено. Усе інше, що могло статися в матчі, було формальністю. Утім, харків'яни за інерцією все ж спробували хоч якось вплинути на невтішний для себе результат. На їхнє розчарування, їм нічого не вдалося і вони зрештою крупно поступилися. Чи могли одесити ще більше розвинути свій успіх? Могли, але діяли вони в заключній частині поєдинку досить-таки розслаблено і без належної націленості та концентрації.

Перемігши, «Чорноморець» зміг у турнірній таблиці злетіти з 12-го місця на 7-ме. Однак, що головне: він віддалився від зони стикових матчів на комфортну відстань. А ось «Металіст 1925» позбувся всіх математичних шансів уникнути участі в стикових поєдинках - за виживання команда тепер буде приречена боротися до останнього.