Банальне перекатування м'яча. Всі чекають на фінальний свисток.

12 травня о 17:20 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

12 травня о 17:18 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Заміни у Чорноморця: Шпорна, Авагімяна та Штогріна міняють Присяжнюк, Шаповал та Зе Гомеш.

12 травня о 17:15 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
85’

Швидкості значно впали. Команди, думається, вже просто дограють.

12 травня о 17:11 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
81’

Повільні спроби гостей організувати щось накшталт атак. Все завершується втратами м'яча після неточних передач.

12 травня о 17:08 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
78’

Гості вже з Імерековим. Тим часом, одесити продовжують атакувати.

12 травня о 17:06 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
77’

Металіст 1925 грає у 9-х – Імереков потребує допомоги лікаря та покинув межі поля.

12 травня о 17:04 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
74’

МОМЕНТ! Габелок зі штрафного з лівого флангу навісив на Імерекова, а той влучно пробив головою – Варакута зреагував.

12 травня о 17:00 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
71’

Заміна у Чорноморця: Кузик замість Бойчука.

70’

Авагімян зі штрафного пробив у стінку, потім добав знову у стінку з гравців Металлиста 1925.

12 травня о 16:58 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
69’

Попереджений Бичек. Чорноморець отримав право на штрафний. Небезпечний.

12 травня о 16:55 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
64’

Обидві команди, судячи з усього, вже згодні на завершення поєдинку, але грати ще близько пів години. Одесити продовжують атакувати.

12 травня о 16:52 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
60’

Заміни у Металіста 1925: Фрімпонг замість Борячука та Бичек замість Юсова.

12 травня о 16:48 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
59’

ГООООЛ! Бойчук! 3:0!!!! Бадібанга перехопив м'яч після втрати у виконанні Фарини, дійшов до правого кутового, а звідти віддав пас влучно на Бойчука у центр штрафної площини.

58’

Бадібанга з передачу Бойчука пробив зі зручного положення дуже невлучно. А міг пробити Авагімян, якому було зручніше це зробити.

12 травня о 16:45 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
55’

Заміна у Металіста 1925: Вачіберадзе замість Обінайї.

12 травня о 16:41 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
52’

ГООООЛ! Штогрін! 2:0!!!! Одесити від правого кутового прапорця діставили м'яч у центр штрафної площини, звідти вільний Штогрін пробив без шансів для Мозіля. Впевнено та спокійно.

12 травня о 16:40 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
51’

Попереджений Обінайя. За срив атаки господарів.

12 травня о 16:39 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
50’

Брагару пробив з 23-х метрів дуже високо.

12 травня о 16:38 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
48’

Сидоров дивом не обікрав Салюка, після чого міг організувати «побачення» з Варакутою. Гравець Чорноморця вчасно виправився.

12 травня о 16:36 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
47’

Матч відновився атаками господарів.

12 травня о 16:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ

12 травня о 16:19 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

45’

Додана одна хвилина.

12 травня о 16:17 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’

ГООООЛ! Васильєв! 1:0!!! Перший удар Васильєва відбив ногою Мозіль, а зреагувати на другий голкіпер гостей не зміг.

44’

Кутовий господарів розіграли без завершення.

12 травня о 16:16 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
43’

МОМЕНТ! Мозіль рятує. Голкіпер відбив м'яч після удара головою у виконанні Шпорна.

12 травня о 16:15 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
42’

Мозіль забирає м'яч до рук після несильного удара у виконанні Васильєва десь метрів з 18-ти.

12 травня о 16:13 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
40’

Гравці Металіста 1925 під тиском починають відверто панікувати. Одесити атакують дуже великими силами.

12 травня о 16:11 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
38’

Штогрін звільнився від опіки двох гравців Металіста 1925 та потім сильно пробив по воротах – Мозіль чітко фіксує м'яч.

12 травня о 16:10 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
36’

Спроба гравців Металіста 1925 перевести гру ближче до воріт господарів завершується лише ударом від воріт.

12 травня о 16:07 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
33’

Розіграш кутового біля воріт Мозіля завершується фолом у нападі.

12 травня о 16:06 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
32’

Ще один кутовий для одеситів. Він приносить їм право на черговий кутовий.

12 травня о 16:03 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
30’

Черговий кутовий для Чорноморця. Без завершення вийшов стандарт.

28’

Кутовий для господарів перейшов у позиційну атаку. Мозіль рятує Металіст 1925 після прицільного удара у виконанні Васильєва під дальню стійку.

12 травня о 16:01 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
28’

Обінайя з лінії штрафної площини Чорноморця пробив з лівої ноги сходу – дуже високо.

12 травня о 16:00 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
26’

Мозіль впевнено забирає м'яч після удару здалеку у виконанні Авагімяна.

12 травня о 15:57 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
24’

Заміна у Металіста 1925: Курило замість Гармаша.

12 травня о 15:55 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
22’

Вилучення Безуглого. Грубо зіграв против Авагімяна.

12 травня о 15:54 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
21’

Кутовий для Чорноморця. Мозіль на виході зіграв впевнено.

12 травня о 15:52 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
18’

Габелок фолить против Авагімяна. До воріт Металіста 1925 близько 30 метрів під кутом. Пішов навіс – оборона гостей зіграла надійно.

12 травня о 15:50 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
17’

Гра продовжується.

12 травня о 15:49 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
16’

Пауза. Зіткнення Юсова та Гармаша з Єрмаковим. Втім, гравець Чорноморца без пошкодження, а харків'яни повернулися до ладу відносно швидко.

12 травня о 15:47 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
14’

Путря з гострого кута пробив влучно – вийшло саме до рук Мозіля. Хоча, може це був не удар, а простріл?

12 травня о 15:45 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
12’

Гравці Металіста 1925 на деякий час перехопили ініціативу. Варакута впевнено забрав м'яч після удара Капінуса з середньої дистанції.

12 травня о 15:44 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
10’

Загальний малюнок гри не міняється.

12 травня о 15:41 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
7’

Харківська команда грає другим номером, розраховуючи на контрвипади.

12 травня о 15:40 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
4’

Гравці Чорноморца більше володіють м'ячом та впевнено комбінують перед штрафною площиною гостей.

12 травня о 15:36 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
2’

МОМЕНТ! Кутовий для гостей. Габелок виконав подачу – вийшло точно на Юсова, який пробив головой трошки не влучно. Було небезпечно.

08 травня о 11:00 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

У неділю, 12 травня, відбудеться матч 28-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому стосунки з'ясують «Чорноморець» Одеса і харківський «Металіст 1925».

Гра відбудеться в Одесі на стадіоні «Чорноморець». Матч розпочнеться – о 15:30.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Одеський «Чорноморець» у турнірній таблиці УПЛ посідає 10-те місце, маючи в активі 29 очок. У «Металіста 1925» 15-та позиція і 22 набраних пункти.