North West 200. Ірвін зробив хет-трик та оновив 36-річний рекорд гонки

Гленн Ірвін виграв другу та третю гонки на північноірландському Трикутнику

76
0
Pacemaker Belfast. Гленн Ірвін

Топ-10 (гонка 2): Ірвін, Тодд, Данлоп, Гіллієр, Раттер, Костамо, Нів, Джонсон, Гербертсон, Еванс.

Топ-10 (гонка 3): Ірвін, Тодд, Гаррісон, Данлоп, Джордан, Раттер, Нів, Браун, Гіллієр, Гербертсон.

Північноірландський райдер Гленн Ірвін на мотоциклі Дукаті виграв другу та третю гонки North West 200 у класі Superbike, які пройшли у суботу, 12 травня, на дорожній трасі Трикутник на околицях Колрейна.

В обох перегонах суботи Ірвіну довелося боротися з Дейві Тоддом на BMW. У другій гонці північноірландець випередив англійця на 0.382 секунди. І майже за 20 секунд за ними фінішував Майкл Данлоп на Хонді. У завершальній гонці Ірвін знову утримав лідерство під пресингом Тодда, а третє місце посів ще один райдер на Хонді Дін Гаррісон.

Таким чином, Гленн Ірвін здобув 11 перемог на North West 200 у прем'єрному класі – новий рекорд. Попереднє досягнення, 9 перемог, належало легенді північноірландського мотоспорту Джо Данлопу та протрималося 36 років.

13-разовий переможець гонки Isle of Man TT Пітер Хікмен зробив дубль, вигравши обидві гонки у класі Supertwins у боротьбі з Річардом Купером.

Дейві Тодд став найкращим у класі Supersport, випередивши Купера на 0.462 секунди, і оформив хет-трик, вигравши гонку у класі Superstock, у якій третє місце посів улюбленець місцевої публіки, 52-річний Джон Макгіннес. Варто зазначити, що ветеран дебютував на North West 200 30 років тому.