Ворскла – Минай – 2:3. Текстова трансляція матчу

4233
8

Українська Прем'єр-ліга. 28 тур.

«Ворскла» – «Минай» – 2:3

Голи: Павлюк (36), Глущенко (55) - Ременяк (74) Павлюк (80, автогол), Вітенчук (90+11, з пенальті).

Феліпе на 90+3 та 90+6 хвилинах не реалізував пенальті.

Попередження: Степанюк (28), Челядін (63), Глущенко (81), Феліпе (85) – Петько (3), Скиба (35), Вакула (90+2).

«Ворскла»: Ісенко – Бацула, Пердута, Крупський, Павлюк – Сіссоко, Глущенко (Феліпе, 84), Скляр (Челядін, 57) – Кане (Корнієнко, 81), Мякушко (Нестеренко, 81) – Степанюк.

Запасні: Домолега, Єрмолов, Корнієнко, Ковталюк, Нестеренко, Феліпе, Хрипчук, Толі, Рамірес.

«Минай»: Кемкін – Скиба (Семотюк, 62), Чуєв, Дмитрук – Прокопчук, Вакула (Корнійчук, 90), Петько, Вітенчук – Кораблін (Гунічев, 46), Ременяк – Устименко (Попов, 90).

Запасні: Бандура, Кисіль, Воробчак, Нємчанінов, Демиденко, Тищук, Матюшенко.

Арбітр: Назарій Дьордь (Ужгород).

Стадіон: «Ворскла» ім. О. Бутовського (Полтава).

Орієнтовні ігрові схеми:

11 травня о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

11 травня о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +11

Вітенчук забив гол!!!! 3:2 на користь Минаю.

Пенальті все ж буде

11 травня о 15:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Знову перегляд відеоповтору...

11 травня о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +8

А тепер пенальті у ворота Ворскли призначив арбітр!

Гра рукою від Челядіна.

11 травня о 15:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +6

Кемкін знову відбив пенальті від Феліпе!

11 травня о 15:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +5

Пенальті перебиватимуть!

Команди відіграли хвилину, після чого арбітр зупинив гру. ВАР підказав, що Кемкін вийшов з лінії воріт до удару.

11 травня о 15:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

Кемкін відбив пенальті!

Феліпе не зміг переграти голкіпера.

До речі, компенсовано 5 хвилин

11 травня о 15:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Арбітр призначив пенальті після відеоперегляду!

90’ +1

ВАР перевіряє момент з падінням у штрафному Минаю.

11 травня о 15:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Подвійна заміна у складі Минаю. Попов та Корнійчук гратимуть замість Устименка та Вакули.

11 травня о 15:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Знову Ременяк пробив по воротах. М'яч полетів несильно, Ісенко упіймов його.

11 травня о 15:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Ще один момент створив Минай. Ісенко забрав м'яч до рук після удару з меж штрафного майданчика.

85’

Глущенко отримав попередження.

11 травня о 15:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

ГОООООООООООООООООООООООООЛ!

Минай зрівняв рахунок!

Вакула подав із глибини, Ременяк увірвався на ближню стійку і переправив мʼяч у ворота.

75’

Нємчанінов гратиме замість Петька, який мав жовту картку. Заміна у складі Минаю.

11 травня о 15:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Ременяк отримав пас з глибини поля, увійшов до штрафного майданчика та пробив ближній кут. Ісенко не виручив команду.

11 травня о 15:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Матч відновлено

11 травня о 14:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Оголошено повітряну тривогу. Матч перервано.

11 травня о 14:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Челядін отримав жовту картку за те, що заважав виконати штрафний удар.

11 травня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Семотюк вийшов на поле замість Скиби. Заміна у складі Минаю.

11 травня о 14:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

11-й кутовий в матчі виконала Ворскла. Це десята частина кількості кутових за весь поточний чемпіонат України.

11 травня о 14:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Заміна у складі Ворскли. Замість Скляра на поле вийшов Челядін.

11 травня о 14:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

ГОООООООООООООООООООООООЛ!

Глущенко, який вперше вийшов у стартовому складі УПЛ, подвоїв перевагу Ворскли!

Степанюк прийняв м'яч у штрафному майданчику віддав пас в центр, Кемкін зіграв на перехопленні. Глущенко підібрав м'яч на лінії штрафного майданчика та пробив в дальній кут воріт.

11 травня о 14:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Устименко пробив з меж штрафного майданчика, м'яч полетів по центру, Ісенко забрав м'яч до рук.

Це перший удар в площину воріт Ворскли.

11 травня о 14:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

ВАР перевірив момент у штрафному майданчику Ворскли на предмет гри рукою. Порушення правил не зафіксовано.

11 травня о 14:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

У перерві сталася заміна у складі Минаю. Замість Корабліна гратиме Гунічев.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

11 травня о 13:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

11 травня о 13:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Компенсовано одну хвилину

45’

Кане пробив з лінії штрафного майданчика - повз дальній кут воріт пролтів м'яч.

11 травня о 13:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Вітенчук пробив здалеку - дуже неточно.

11 травня о 13:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Кораблін у боротьбі впав у штрафному майданчику Ворскли, арбітр не зафіксував порушення правил.

11 травня о 13:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Штрафний з правого флангу виконала Ворскла. Бацула навісив в район лінії воротарського майданчика, Павлюк виграв верхову боротбу у Прокопчука та головою переправив м'яч у ворота!

11 травня о 13:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Степанюк мчав правим флангом в бік штрафного майданчика, Скиба руками завалив його. Попередження.

11 травня о 13:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Після пасу з лівого флангу Скляр пробив з лінії штрафного майданчика, м'яч влучив в гравця Минаю. ВАР перевірив момент на предмет влучання в руку, порушення правил не зафіксовано.

33’

Сіссоко віддав пас праворуч на Скляра, той прострілив з меж штрафного майданчика, Степанюк програв боротьбу захиснику та не зміг завдати удару.

11 травня о 13:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

МОМЕНТ!

Степанюк лежачи віддав пас на Глущенка, той увійшов у штрафний майданчик, опинився фактично сам на сам з голкіпером, але не зміг переграти його. Кемкін у шпагаті відбив м'яч ногою.

11 травня о 13:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Степанюк отримав жовту картку за те, що у боротьбі влучив ліктем по обличчю опонента.

11 травня о 13:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Минуло 27 хвилин. Жодного удару в площину воріт...

27’

Мякушко завдав удару з-за меж штрафного майданчика - значно вище воріт.

11 травня о 13:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Степанюк віддав пас ліворуч на Мякушка, той прострілив, захисник Минаю вибив м'яч на кутовий.

11 травня о 13:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

П'ятий кутовий у матчі виконала Ворскла. Знову без небезпеки для воріт Минаю.

11 травня о 13:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Три гравці Ворскли вибігли в контратаку, Кане прострілив у штрафний майданчик, Дмитрук вибив м'яч.

11 травня о 13:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Кане пробив з меж штрафного майданчика, м'яч влучив в Чуєва та полетів за межі поля.

11 травня о 13:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Устименко пробив здалеку - вище воріт.

18’

Небезпечно!

Вакула взяв на себе гру, змістився від правого кута штрафного майданчика трохи ближче до центру та завдав удару — м'яч пролетів поруч з ближньою стійко воріт.

11 травня о 13:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Крупський прострілив низом з правого флангу, Петько вибив м'яч зі штрафного майданчика.

11 травня о 13:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Павлюк отримав пошкодження.

11 травня о 13:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Кораблін увійшов до штрафного майданчика та намагався завдати удару по воротах - захисник заблокував.

11 травня о 13:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Минай виконав кутовий. Степанюк вибив м'яч зі штрафного майданчика.

11 травня о 13:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Дмитрук віддав пас в центр на хід Ременяку, але той втратив м'яч.

11 травня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Петько отримав жовту картку за фол в центрі поля.

3’

Кане пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучив в гравця Минаю та полетів за лицьову лінію.

11 травня о 13:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

10 травня о 23:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 11 травня, у матчі 28-го туру чемпіонату України з футболу зустрінуться полтавська «Ворскла» та закарпатський «Минай». Команди зіграють на полі стадіону «Ворскла» ім. Олексія Бутовського в Полтаві. Початок матчу призначено на 13:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

До початку 28-го туру «Ворскла» посідала 9 місце у турнірній таблиці УПЛ, маючи в активі 30 очок. «Минай» йшов на останній позиції. Підопічні Желько Любеновича набрали 19 очок.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Ворскла» – «Минай».