Артем ГАБЕЛОК: «Забиваю раз на рік. Більше не буду»
Гравець «Металіста 1925» – про перемогу над «Ворсклою»
![Артем ГАБЕЛОК: «Забиваю раз на рік. Більше не буду»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/11/orig_682276.jpg)
Капітан харківського «Металіста 1925» Артем Габелок прокоментував підсумок зустрічі з полтавською «Ворсклою». Нагадаємо, колектив Віктора Скрипника у результативній грі зумів здобути перемогу.
– Дуже складний суперник, який ретельно готувався до цієї гри. Добре діяли у першому таймі, контролювали м'яч та саму гру. Поважаємо цього суперника, але для нас це довгоочікувана перемога, на яку ми так чекали. Чи приємно вигравати? Так, ще й відзначився голом. Я вже казав, що забиваю раз на рік, так воно й є.
– Тебе не вистачало у грі з «Кривбасом», сьогодні твоя поява на полі додатково мотивувала команду?
– Ви знаєте, у нас зараз така конкуренція, що не важливо, хто на полі, всі можуть замінити один одного. «Кривбас» - дуже важкий суперник, а сьогодні всі добре працювали і я вдячний команді. Забив гол і радий цьому.
– Як тобі вдалося забити, опиши цей епізод?
– Але якось вдалося, я дуже рідко забиваю, раз на рік. Більше не буду (сміється).
– Як тренер мотивує на матчі, адже ситуація у турнірній таблиці складна?
– Ми розуміємо, що це довгоочікувана перемога, але ми у зоні вильоту. Так, сьогодні перемога і плюс три очки, але кардинально для нас нічого не змінилося. Попереду для нас три фінали, якщо гратимемо, як сьогодні, будуть усі шанси залишитися.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Усик відреагував на відмову Ломаченка від бою з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696008.jpg)
![Усик відреагував на відмову Ломаченка від бою з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696008.jpg)
Олександр хоче, щоб Василь знову бився
![ВІДЕО. Пушич прокоментував спаринги Шахтаря з Динамо Загреб](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696114.jpg)
![ВІДЕО. Пушич прокоментував спаринги Шахтаря з Динамо Загреб](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696114.jpg)
Коуч гірників зазначив, що треба постійно вдосконалюватись
![Анонс Олімпіади на 29 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696126.jpg)
![Анонс Олімпіади на 29 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696126.jpg)
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696074.jpg)
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696074.jpg)
![Несподівано! Форвард збірної України стане гравцем переможця єврокубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696111.jpg)