Сергій ШИЩЕНКО: «Ми хочемо більш атакувальний футбол»

Тренер «Полісся» прокоментував перемогу над «Ворсклою»

121
0
ФК Полісся. Сергій Шищенко

Виконуючий обов'язки головного тренера житомирського «Полісся» Сергій Шищенко поділився враженнями від перемоги своєї команди в матчі проти «Ворскли» (1:0).

«Це був дуже важкий поєдинок, бо в нас були певні проблеми зі складом. І я дуже вдячний хлопцям, які не так багато тренувались, але готувались до гри, вийшли і показали сьогодні рівень.

Дякую вболівальникам за підтримку. Дуже важка перемога, але вона нам була дуже потрібна. Аналітики підготували нам матеріали, як «Ворскла» грає останні матчі і в цьому аналізі була інформація, що «Ворскла» грає в 5 захисників. Тому ми готувались до цього, розбирали навіть в перерві на великому екрані відео в роздягальні. Ми були готові до цього.

Забитий гол — Сашко опинився в правильному місці, але дуже добре відпрацював Еміль Мустафаєв. Він вигриз цей м’яч і його заслуга теж велика. Усієї команди є заслуга, сьогодні була зграя. Випускаючи Ндукве, ми хотіли додати пресингу, щоб захисники некомфортно себе почували. Він старався, але перед цим довго хворів і я вдячний за ті хвилини, які він провів. Фортюне теж дуже гарно справився на позиції форварда, ми з ним спілкувались про це і чудово знали, що він може зіграти на позиції нападника. Я задоволений його віддачею і грою.

Сподіваюсь, що на матч з «Зорею» буде краща кадрова ситуація, але ви бачите, що всі і хлопці, які виходять на матч — вони б’ються до кінця. Ми хочемо більш атакувальний, більш агресивний футбол. Ми працюємо над цим і дуже хочемо, щоб вболівальники насолоджувались нашою грою», – сказав Шищенко.