0

АРТЕТА: «На стадіоні Тоттенхема важко грати. Я задоволений перемогою»

Іспанець радий, що його гравці зуміли відстояти перемогу

Getty Images/Global Images Ukraine. Мікель Артета

Іспанський наставник лондонського «Арсенала» Мікель Артета прокоментував виїзну перемогу над принциповим суперником «Тоттенхемом» (3:2) у матчі 35-го туру АПЛ.

«На цьому стадіоні дуже важко грати. Неймовірна атмосфера, чудова команда.

Ми діяли суперефективно у першому таймі, по-справжньому організовано. Другий тайм теж розпочали добре, повністю контролювали гру, могли забити четвертий гол. Потім сталася індивідуальна помилка і можна було відчути, що гра ожила. З цього моменту потрібно керувати грою та іноді розраховувати на краплю удачі.

Ми пропустили другий м'яч, знову внаслідок не зовсім звичайної помилки. А потім лишалося молитися! І обороняти свій штрафний. Суперник кинув уперед усі сили. Ромеро грав як нападник протягом останніх 25 або 30 хвилин, могло статися що завгодно.

Щоб здобувати великі перемоги, треба проходити через такі моменти. Я дуже задоволений, сьогодні є чим пишатися, цей день дуже важливий для наших уболівальників. Сподіваюся, вони насолодяться чудовим вечором», – сказав Мікель Артета.