Арсенал без Зінченка утримав перемогу над Тоттенхемом у грі з 5 голами

У паралельному поєдинку «Борнмут» виграв у «Брайтона» з рахунком 3:0

4355
3

28 квітня відбувся матч 35-го туру Англійської Прем'єр-ліги між лондонськими командами «Тоттенхем» та «Арсенал». Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь «канонірів».

Голами за формальних гостей відзначилися Букайо Сака (27) та Кай Хаверц (38). На 15-й хвилині захисник «шпор» П'єр-Еміль Хойб'єрг оформив автогол, тим самим відкривши рахунок у поєдинку.

У підопічних Ангелоса Постекоглу забили Крістіан Ромеро (64) та Сон Хин Мін (87). Корейський футболіст реалізував пенальті наприкінці зустрічі.

Український захисник «Арсенала» Олександр Зінченко провів весь матч на лаві запасних.

Завдяки цій перемозі Мікель Артета та компанія очолили турнірну таблицю чемпіонату Англії. У «канонірів» 80 очок. Найближчий переслідувач «Манчестер Сіті» має 76 пунктів і 2 гри в запасі. 28 квітня «містяни» проведуть поєдинок проти «Ноттінгем Форест».

У паралельній грі «Борнмут» без українського захисника Іллі Забарного розгромив «Брайтон» Роберто Де Дзербі 3:0. За «вишень» забили Маркос Сенесі (13), Енес Унал (52) та Джастін Клюйверт (87). Забарний пропустив зустріч через хворобу.

АПЛ 2023/24. 35-й тур. 28 квітня

Тоттенхем – Арсенал – 2:3

Голи: Ромеро, 64, Сон Хин Мін, 87 (пен.) – Хойб'єрг, 15 (автогол), Сака, 27, Хаверц, 38

Борнмут – Брайтон – 3:0

Голи: Сенесі, 13, Унал, 52, Клюйверт, 87