Плей-оф НХЛ. Два овертайми в Нью-Йорку, перемоги Тампи, Бостона та Далласа

Триває перший раунд плей-оф НХЛ

3443
5

Першим учасником другого раунду плей-оф НХЛ могла стати Кароліна, проте Урагани у четвертому матчі серії проти Нью-Йорк Айлендерс не дотиснули суперника.

Вперше у нинішньому плей-оф відбувся другий овертайм, а Острів'яни зуміли перемогти 3:2 і не дали Кароліні закрити серію у чотирьох зустрічах.

Це ж стосується Флориди, яка вела в серії 3:0 і могла йти в другий раунд, але Тампа-Бей виграла 6:3 і зачепилася за першу перемогу в протистоянні.

В одній перемозі від другого раунду знаходиться Бостон, який обіграв Торонто і повів у серії 3:1. Ще один хороший матч видав лідер Ведмедів Бред Маршан, який оформив гол та асист. Форвард з 56 шайбами ​​став найкращим забивалою Брюїнз в історії у плей-оф.

На Заході Вегас, який виграв два перші матчі на льоду Далласа, вдома поступився Зіркам 2:3 у першому овертаймі.

Футбол | 11 травня 2024, 07:01 0

10 травня жиронці втратили перемогу в матчі 35-го туру Ла Ліги проти «Алавеса» (2:2)