27 квітня о 14:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Дальній удар із правого флангу від Авагімяна пройшов над воротами.

27 квітня о 14:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Брагару попереджений за фол проти Дмитрука на лівому фланзі оборони.

27 квітня о 14:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, чотири хвилини.

27 квітня о 14:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Вакула із передачі Гунічева з правого флангу перед штрафним пробив над воротами.

27 квітня о 14:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Минай спокійно доводить матч до переможного завершення.

27 квітня о 14:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Путрю замінили на Ієде.

27 квітня о 14:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

До рук Кемкіну полетів закручений удар від Авагімяна із штрафного з правого флангу.

27 квітня о 14:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Корнійчук гратиме замість Корабліна.

27 квітня о 14:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Семотюка замінили на Матюшенка.

27 квітня о 14:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Багато зіткнень і багато павз у грі.

27 квітня о 14:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Пресингує на чужій половині Минай цими хвилинами.

27 квітня о 14:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Зе гратиме замість Кузика.

70’

Альваренга вийшов замість Зігі.

27 квітня о 14:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Вітенчук вийшов замість Петька.

27 квітня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

ПОПЕРЕЧИНА! Брагару завершив зміщення з лівого флангу дальнім ударом у верхній каркас воріт.

27 квітня о 14:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Одразу ж заміть Ременяка вийшов Гунічев.

27 квітня о 14:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

ГГГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Ременяк підняв над центром штрафним передачу з правого флангу контратаки від Дмитрука, після чого другим дотиком перекинув воротаря!

27 квітня о 14:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Закидання з власної половини від Вакули на лівий фланг для Устименка перехопив Єрмаков.

27 квітня о 14:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Знову в центрі поля концентрують боротьбу команди.

27 квітня о 14:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Кораблін не втік від суперників правим флангом контратаки.

27 квітня о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Семотюк небезпечно повз ближню стійку зрізав подачу з правого флангу на кутовий.

50’

Минай відбивається від атак суперників.

27 квітня о 14:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

МОМЕНТ! Устименко низом пробив із передачі Семотюка до лівого кута воротарського повз ближню стйіку.

27 квітня о 14:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Авагімян гратиме замість Огірі.

27 квітня о 14:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Гучека замінив Бойчук.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

27 квітня о 13:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’

Дмитрук тримав за шорти Штогріна, коли той втікав через лівий фланг.

27 квітня о 13:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Кораблін із відскоку перед штрафним пробив у корпус Гучеку.

27 квітня о 13:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Гучек не дістав головою на дальній подачу з глибини лівого флангу.

27 квітня о 13:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Штогрін низом пробив із лівого флангу здалеку до рук Кемкіна під ближню стійку.

27 квітня о 13:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Багато боротьби на полі цими хвилинами. Без думок про атаку.

27 квітня о 13:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Зігі дав по ногах Вакулі на правому фланзі оборони.

35’

Подачу з правого флангу від Дмитрука вибили за межі штрафного.

27 квітня о 13:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Вакула з лівого флангу штрафного накидав на дальню для Устименка, але той не влучив у вільний кут.

27 квітня о 13:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

МОМЕНТ! Петько в центрі поля відібрав м'яч, після чого зіграв ліворуч до контратаки на Устименка, той підійшов до штрафного, але пробив над воротами.

27 квітня о 13:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Поштовх у спину Штогріна від Дмитрука на правому фланзі оборони.

27 квітня о 13:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Кемкін на виході зіграв у центрі штрафного під подачу Путрі з правого флангу.

27 квітня о 13:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Трохи заспокоїлась гра цими хвилинами.

27 квітня о 13:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

МОМЕНТ! Подачу з правого флангу від Гучека Шпорн перед воротарським готувався замикати головою, але був у офсайді, а відскок від захисника парирував Кемкін.

27 квітня о 13:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Чорноморець нарешті прокинувся, а Григорчук уже не готує заміну Авагімяна, як раніше.

27 квітня о 13:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

МОМЕНТ! Кисіль здалеку з правого флангу запустив постріл повз протилежну стійку.

27 квітня о 13:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

МОМЕНТ! Штогрін замикав подачу Кузика з правого флангу ударом головою в дальній кут в центрі штрафного, але Кемкін у стрибку витягнув.

27 квітня о 13:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Вакула завершив зміщення з лівого флангу ударом у захисника.

27 квітня о 13:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Минай тримає м'яч на перших хвилинах.

27 квітня о 13:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Удар здалеку з лівого флангу від Єрмакова полетів над воротами.

27 квітня о 13:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

ШТАНГА! Вакула здалеку з лівого флангу пробив у дальній, Варакута парирував перед собою, а в падінні Ременяк добив у ліву стійку.

27 квітня о 13:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

МОМЕНТ! Кораблін розвернувся повз Огірю біля правого кута штрафного, зайшов усередину, після чого шведою дав над ближньою дев'яткою.

27 квітня о 13:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Минай продовжує чинити тиск на чужій половині.

27 квітня о 13:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

ГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Простріл із правого флангу від Корабліна зупинив у центрі штрафного Устименко, після чого партнер набіг із ударом на відскок від партнера.

27 квітня о 13:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Довгими передачами на старті зустрічі намагається атакувати Минай.

27 квітня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Єрмаков не пустив на лівому фланзі оборони до м'яча Устименка.

27 квітня о 13:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Минай контролює м'яч на старті зустрічі.

27 квітня о 13:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

27 квітня о 12:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко

27 квітня о 12:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

27 квітня о 11:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 27-го квітня, відбудеться поєдинок 26-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться закарпатський «Минай» і одеський «Чорноморець». Матч відбудеться в с. Минай, на полі стадіону «Минай-Арена», початок о 13:00.

Команду Желько Любеновича вже встигли відправити до Першої ліги за час зимової паузи, однак на чолі з новим тренером «Минай» все ще планує боротися до кінця. І хоча «Чорноморець» не є прямим конкурентом для закарпатського колективу, проте дві поспіль поразки залишили команду Романа Григорчука в не найкращому настрої. Аутсайдеру тим часом залишилося всього три очки до найближчого конкурента, а тому і зовсім належить зіграти проти «Кривбасу».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Минай» – «Чорноморець», за якою можна стежити в українській версії сайту.