Голи: Троссар, 4, Вайт, 52, 70, Гаверц, 57, 65

Попередження: Троссар, 45, Вайт, 77 – Гілкріст, 42, Кукурелья, 43

«Арсенал»: Рая – Томіясу (Зінченко, 72), Магальяйнс, Саліба, Вайт – Райс, Парті (Жезус, 73), Едегор – Троссар (Жоржиньо, 72), Гаверц (Мартінеллі, 72), Сака (Вієйра, 82).

Запасні: Рамсдейл, Ківьор, Сміт-Роу, Нкетіа.

«Челсі»: Петрович – Кукурелья, Бадьяшиль, Дісасі, Гілкріст (Сілва, 79) – Енцо (Чалоба, 67), Кайседо – Мудрик (Стерлінг, 66), Галлагер, Мадуеке (Казадеї, 78) – Джексон.

Запасні: Беттінеллі, Чуквуемека, Тауріайнен, Даєр, Вашингтон.

23 квітня о 23:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

23 квітня о 23:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +7

МОМЕНТ! Зінченко запустив передачу на хід лівим флангом до штрафного на Мартінеллі, але той не переграв Петровича.

23 квітня о 23:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +5

Простріл Стерлінга з лівого флангу заблокували.

23 квітня о 23:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

Ніхто не пішов на передачу Райса від лицьової на лівому фланзі штрафного.

23 квітня о 23:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

МОМЕНТ! Стерлінг подарував м'яч Вієйрі передачею з лівого флангу оборони, той скинув головою до штрафного на Мартінеллі, але партнер пробив повз дальню стійку з носка.

90’

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через сім хвилин.

23 квітня о 23:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

МОМЕНТ! Райс зіграв до правого флангу штрафного на Вієйру, а той пробив повз ближню стійку.

23 квітня о 23:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

ШТАНГА! Жезус зачепився за закидання до лівого флангу, після чого віддав поблизу в офсайд на Райса, а той закрутив у дальню стійку.

23 квітня о 23:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Саку замінили на Вієйру.

23 квітня о 23:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Кружляє атака Арсенала на фланзі Зінченка.

23 квітня о 23:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Сілва гратиме замість Гілкріста.

78’

Казадеї вийшов замість Мадуеке.

23 квітня о 23:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Вайт попереджений за фол на чужій половині.

23 квітня о 23:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Джексон навіть не заробив кутовий у боротьбі проти Габріеля на правому фланзі.

23 квітня о 23:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Челсі продовжує під тиском намагатись грати в пас на власній половині.

23 квітня о 23:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Жезус вийшов замість Парті.

72’

Зінченко гратиме замість Томіясу.

23 квітня о 23:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Замість Троссара вийшов Жоржиньйо.

72’

Гаверца замінили на Мартінеллі.

23 квітня о 23:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

ГГГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Закидання до правого флангу штрафного від Гаверца Вайт намагався перевести в центр, а вийшов удар за комірець воротаря.

69’

Пара замін буде від Артети.

23 квітня о 23:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Стерлінг із штрафного м'яко закрутив до рук Раї.

23 квітня о 23:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Штрафний для Челсі перед чужими володіннями.

23 квітня о 23:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Чалоба гратиме замість Енцо.

23 квітня о 23:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Мудрика замінив Стерлінг.

65’

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Гаверц отримав ще одну передачу від Саки з правого флангу штрафного в центр, після чого третім дотиком пробив у правий нижній кут.

23 квітня о 23:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Сака зіграв до правого флангу штрафного на Гаверцу, а той щось зробив, що й сам не зрозумів.

23 квітня о 23:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Арсенал повністю контролює хід подій на полі. Навіть десь аж занадто відверта перевага.

23 квітня о 23:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

МОМЕНТ! Мадуеке перехопив м'яч на правому фланзі в Томіясу, після чого зіграв до штрафного на Джексона, той обійшов Габріела, але пробив повз ближній.

23 квітня о 23:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Едегор на правому фланзі прибрав Мудрика, але пробив у блок.

23 квітня о 23:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Арсенал продовжує кружляти перед чужими воротами.

23 квітня о 23:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

ГГГГГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Едегор із глибини лівого флангу зіграв на хід Гаверцу до центру штрафного, а той на прийомі пішов ліворуч і пробив під поперечину.

23 квітня о 23:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Арсенал тримає м'яч на власній половині.

23 квітня о 23:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

ГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Кутовий із правого флангу розіграли під дальній удар Вайта із зони перед штрафним, той влучив у захисника, а відскок на правому фланзі воротарського замкнув Вайт.

23 квітня о 23:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

МОМЕНТ! Едегор із правого флангу зіграв за спину Бадьяшилю на ближній кут воротарського, але Гаверц не переграв Петровича ударом у дотик!

23 квітня о 23:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Мудрик перед штрафним перехопив передачу Парті з лівого флангу, але потім Мадуеке знову втратив м'яч.

23 квітня о 23:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

МОМЕНТ! Райс на правому фланзі штрафного завершував атаку, яку сам і започаткував, із передачі Едегора, але Петрович парирував.

23 квітня о 23:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Галлагер віддав неточний пас у дотик ліворуч на Мудрика в атаці.

46’

Челсі атакує на старті другого тайму.

23 квітня о 23:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

23 квітня о 22:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

23 квітня о 22:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Артета теж уже договорився.

23 квітня о 22:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Троссар сфолив на правому фланзі атаки проти Кукурельї в момент передачі суперника.

23 квітня о 22:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Кукурелья попереджений за заваду швидкому штрафному суперників на правому фланзі атаки.

42’

Відкладена картка для Гілкріста за фол у центрі поля.

23 квітня о 22:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

МОМЕНТ! Галлагер подав із правого флангу на межу воротарського, де Джексон вирішив, що він – Марадона, і пробив рукою. Рая витягнув і це.

23 квітня о 22:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Усі гравці Арсенала пропустили подачу з правого флангу на Раю, але Галлагер його ледь не випередив у центрі штрафного.

37’

Челсі контролює м'яч на чужій половині.

23 квітня о 22:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Пролетіла подача з лівого флангу від Томіясу над штрафним.

23 квітня о 22:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Кутовий із лівого флангу розіграли через Едегора під дальній удар Саки із зони перед штрафним, але той поцілив вище.

31’

Арсенал знову повернувся з контролем м'яча на чужу половину.

23 квітня о 22:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

МОМЕНТИ! Удар із лівого флангу штрафного від Кукурельї блокував Вайт, після чого Енцо добивав у центрі штрафного, але поцілив повз ліву стійку.

23 квітня о 22:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

МОМЕНТ! Зрізав у власні ворота удар Гаверца з правого флангу штрафного Бадьяшиль, але Петрович дивом зреагував на лінії!

26’

МОМЕНТ! Гаверц отримав передачу до правого флангу штрафного, після втрати Челсі, але не переграв Петровича ударом у ближній кут низом.

23 квітня о 22:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

МОМЕНТ! Гаверц перевів передачу Едегора до правого флангу штрафного на Саку, а той пробив у Петровича в ближній.

23 квітня о 22:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

ШТАНГА! Джексон від лицьової на лівому фланзі штрафного прострілював, а Габріел ледь не зрізав у власні ворота, але влучив у стійку.

23’

Відбилось Челсі від двох флангових атак обабіч поля.

23 квітня о 22:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

МОМЕНТ! Райс розвернувся під передачу з лівого флангу до зони перед штрафним і одразу пробив над поперечиною!

23 квітня о 22:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Подачею з правого флангу Гілкріст влучив у Томіясу, а Рая забрав відскок.

23 квітня о 22:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

МОМЕНТ! Мудрик із кутового з лівого флангу подав на ближню, де Бадьяшиль скинув головою на дальню, де Дісасі не влучив по м'ячу!

23 квітня о 22:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Сака примудрився передачею назад із правого флангу атаки привезти кутовий на власні ворота. Цікава тактика.

23 квітня о 22:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Габріел вибив за межі штрафного подачу від Джексона з лівого флангу.

23 квітня о 22:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Вайт прострілом у Кукурелью з правого флангу заробив кутовий.

23 квітня о 22:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Челсі зараз атакує на чужій половині. Хоч раз за 12 стартових хвилин.

23 квітня о 22:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Кайседо вибив із штрафного передачу Гаверца з правого флангу штрафного.

23 квітня о 22:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Джексон налетів на Томіясу в центрі поля, а суперник отримав пошкодження.

23 квітня о 22:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Фол Енцо на правому фланзі оборони проти Троссара.

6’

А ось і притиснули Челсі до воріт уже.

23 квітня о 22:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

ГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Прискорився через лівий фланг Райс, після чого відпасував до штрафного на Троссара, а той пробив під воротарем.

23 квітня о 22:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Арсенал тримає м'яч, але далеко від воріт.

23 квітня о 22:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Челсі намагається в'язати гру суперників у центрі поля.

23 квітня о 22:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Гаверц упав на правому фланзі штрафного вже після боротьби проти Бадьяшиля, але був у офсайді під час передачі з глибини.

23 квітня о 22:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

23 квітня о 21:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

23 квітня о 21:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У вівторок, 23-го квітня, відбудеться поєдинок 29-го туру Англійської Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться лондонські «Арсенал» і «Челсі». Матч пройде в Лондоні (Англія), на полі стадіону «Емірейтс», початок о 22:00.

Через свою участь у пізніх стадіях внутрішніх кубкових змагань команда Маурісіо Почеттіно пропустила дербі проти колективу Мікеля Артети на «Емірейтс», а «Арсенал» тим часом встиг піднятися на першу сходинку турнірної таблиці. Однак успіхів у Кубку ліги та Кубку Англії «Челсі» так і не досяг, тож у нього лишилися лише слабкі надії на чемпіонат у плані потрапляння до єврокубків на наступний сезон. Але і вони скоро вичерпаються, тоді як для «канонірів» усе тільки починається – ситуацією на даний момент вони все ще не володіють повністю.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Арсенал» – «Челсі».