Простріл від Юрченка з правого флангу на кутовий перевів Мороз.

22 квітня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Юрченко зупинив Мороза руками на правому фланзі оборони.

22 квітня о 17:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме чотири хвилини.

22 квітня о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Проти Мединського ліворуч у захисті сфолив Сидоров.

22 квітня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

МОМЕНТ! Удар від Мединського на дальній стійці з передачі з правого флангу пройшов над воротами.

22 квітня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Лук'янчук збив Гармаша на правому фланзі атаки.

22 квітня о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Безуглий дограватиме замість травмованого Капінуса.

22 квітня о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

ШТАНГА! Краснопір на завершення подачі Суханова з лівого флангу на дальній стійці головою перевів м'яч у каркас воріт.

22 квітня о 17:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Сидоров у епізоді без м'яча в центрі штрафного відштовхнув Приймака.

22 квітня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Давно не тримали в ногах м'яч гравці Оболоні.

22 квітня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Вишневський гратиме замість Таранухи.

22 квітня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Косовський вийшов замість Черненка.

22 квітня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

МОМЕНТ! Низом на правому фланзі штрафного бив Юрченко під Федорівського, але той ногами перевів на кутовий.

22 квітня о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

МОМЕНТ! Сидоров зіграв у стінку з Арі в центрі чужого штрафного, а той пробив над воротами.

22 квітня о 17:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Червака випустили замість Жичикова.

22 квітня о 16:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Османа замінили на Мединського.

22 квітня о 16:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Чернова замінили на Прокопенка.

22 квітня о 16:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

ГГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Високу подачу від Жичикова з правого флангу головою в дальній кут перевів Сидоров.

22 квітня о 16:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Арі з'явився замість Юсова.

61’

Борячука поміняли на Фрімпонга.

22 квітня о 16:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Грисьо замінили на Суханова.

22 квітня о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Володіння м'ячем у центрі поля від 1925.

22 квітня о 16:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

МОМЕНТ! Юрченко з правого флангу штрафного прострілив на дальню, де Імереков другим дотиком пробив над воротами.

22 квітня о 16:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

МОМЕНТ! Сидоров головою на дальній під голкіпера намагався завершити подачу від Капінуса з лівого флангу, але Фдеорівський парирував ногами.

22 квітня о 16:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

МОМЕНТ! Черненко запустив дальній постріл із лівого флангу під поперечину, але Мозіль перевів м'яч над воротами.

22 квітня о 16:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

МОМЕНТ! Сидоров другим дотиком у центрі штрафного завершував передачу з правого флангу, але влучив точно у Федорівського.

22 квітня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Капінус на дальній перевів подачу з лівого флангу від Османа подалі від воріт.

22 квітня о 16:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

22 квітня о 16:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

22 квітня о 16:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +4

МОМЕНТ! Федорівський на лінії забрав удар головою від Імерекова в дальній кут на завершення подачі кутового з правого флангу.

22 квітня о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

Мороз штовхнув у спину Юрченка на лівому фланзі атаки.

22 квітня о 16:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

22 квітня о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

У голову Імерекову ударом із штрафного поцілив Черненко.

22 квітня о 16:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Юсов отримав картку за відмашку перед власним штрафним проти Мороза.

22 квітня о 16:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Черненко розрядив у груди Фарині потужний удар на завершення подачі з лівого флангу.

22 квітня о 16:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

МОМЕНТ! Федорівський випустив із рук закидання до правого флангу штрафного на ногу Борячуку, а той із розвороту пробив повз ворота.

22 квітня о 16:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Постріл Гармаша із зони перед чужим штрафним запустив м'яч на трибуни.

22 квітня о 16:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

МОМЕНТ! Габелок закинув до центру штрафного, де Юсов примудрився пробити точно у воротаря.

22 квітня о 16:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Навіс від Чернова з лівого флангу в центрі штрафного невдало головою завершив Лук'янчук.

22 квітня о 16:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

МОМЕНТ! Грисьо на дальній дістав подачу з лівого флангу, скинув на Краснопіра, але той пробив точно в захисника перед собою.

22 квітня о 16:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Кутовий на лівому фланзі завершився подачею на ближню, де Краснопір не зміг пробити головою.

22 квітня о 15:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Черговий кутовий на лівому фланзі для Оболоні.

22 квітня о 15:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Узагалі не обережний подкат від Гармаша в центрі поля проти Таранухи.

22 квітня о 15:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Навіс Гармаша з правого флангу штрафного на кутовий блокував Чернов.

22 квітня о 15:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Розігрує м'яч у центрі поля команда Скрипника.

22 квітня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Чернов запустив дальній постріл із лівого флангу над воротами.

22 квітня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

МОМЕНТ! Лук'янчук у падінні головою на дальній завершував подачу кутового з лівого флангу від Черненка, але Мозіль парирував.

22 квітня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

ШТАНГА! Черненко й із гострого кута на правому фланзі із штрафного примудрився пробити в дальню стійку.

22 квітня о 15:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Капінус у підкаті біля лівого кута власного штрафного зіграв у ноги Лук'янчуку.

22 квітня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Повз дальню стійку полетіла подача Капінуса з лівого флангу.

22 квітня о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Тарануха відіграв на правий фланг атаки на Черненка, а той запустив шалену гармату в ближню дев'ятку!

22 квітня о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Черненко взявся пробити дальній штрафний на лівому фланзі, але у ворота не поцілив.

22 квітня о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Сидоров збив Дубка під час просування до правого флангу чужого штрафного.

22 квітня о 15:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Борячук невдало підставив на ближній ногу під простріл Капінуса з лівого флангу.

22 квітня о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Фол проти Борячука в центрі поля від Мороза.

22 квітня о 15:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

22 квітня о 14:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У понеділок, 22-го квітня, відбудеться поєдинок 25-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться харківський «Металіст 1925» і київська «Оболонь». Матч відбудеться в Києві, на полі стадіону «Лівий берег», початок о 15:30.

Битва аутсайдерів. Хто виграє – отримає шанс і далі просуватися в бік виходу із зони вильоту. А це вже чимало, оскільки обидві команди тягнуть за собою серію без успішних матчів. Але при цьому обидві вже два тури поспіль грають внічию. Окремий момент – Віктор Скрипник і його робота на чолі харків'ян. Ще жодного разу не перемагав «Металіст 1925» за нового тренера, але майбутній матч – вирішальний.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Металіст 1925» – «Оболонь».