22 квітня о 14:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Таллес пробив з лінії півкола штрафного майданчика - вище воріт.

22 квітня о 14:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ВАР перевіряє епізод з падінням гравця Минаю у штрафному майданчику суперника.

22 квітня о 14:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

МОМЕНТ!

Карабін у штрафному майданчику прибрав опонента та пробив в дальній кут - Кемкін дотягнувся до м'яча та перевів його на кутовий.

22 квітня о 14:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Руніч завдав удару - м'яч пролетів над воротами.

82’

Заміна у складі Минаю. Замість Кисіля гратиме Воробчак.

22 квітня о 14:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Ледвій забрав м'яч після удару головою у виконанні гравця Минаю.

22 квітня о 14:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Вітенчук вийшов на поле замість Семотюка. Заміна у складі Минаю.

22 квітня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

ГООООООООООООЛ!

Квасниця замкнув передачу на дальню стійку!

Федор закинув м'яч на лівий крайштрафного майданчика. Таллес прийняв передачу та прострілив вздовж воріт, Квасниця переправив м'яч у сітку.

22 квітня о 14:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Руніч пробив з-за меж штрафного майданчика. Дуже неточно.

22 квітня о 14:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

МОМЕНТ!

Кемкін врятував Минай від пропущеного голу! Голкіпер встигнув переміститися у дальній кут та відбити удар Холода з воротарського майданчика.

22 квітня о 14:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Дідик та Плюман залишили поле. Замість них гратимуть Карабін і Руніч.

22 квітня о 14:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

ГООООООООООООООООООЛ!

Вакула навісив з кутого, Петько набіг з центру штрафного майданчика на ближню стійку, випередив голкіпера та головою відправив м'яч у сітку.

22 квітня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

МОМЕНТ!

Ледвій врятував Рух від пропущеного голу. Вакула навісив у штрафний майданчик, Скиба скинув головою на Устименка, який побив з близької відстані - Ледвій відбив.

22 квітня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Плюман отримав жовту картку. Схоже, за розмови.

22 квітня о 14:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Заміна у складі Минаю. Замість Ременяка на поле вийшов Гунічев.

22 квітня о 14:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Плюман завдав удару здалеку - дуже неточно.

22 квітня о 14:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Федор попереджений за небезпечну гру.

22 квітня о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Пенальті не буде!

Після перегляду відеоповтору Євтухов призначив штрафний удар на користь Минаю.

22 квітня о 14:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Арбітр Євтухов пішов передивлятися відеоповтор.

52’

ПЕНАЛЬТІ!

Таллас у штрафному майданчику обіграв опонента та намагався пробити. Петько вибив м'яч Таллес варився ногою об ногу Петька.

22 квітня о 14:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Перші хвилини другого тайму минули навіть без натяків на небезпечні моменти.

22 квітня о 14:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

22 квітня о 13:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

22 квітня о 13:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Компенсовано одну хвилину

22 квітня о 13:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Небезпечно!

Таллес отримав м'яч на лінії штрафного майданчика та потужно пробив - м'яч пролетів над поперечиною.

22 квітня о 13:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Вакула пробив зі штрафного за дальньої дистанції, Ледвій забрав м'яч до рук.

22 квітня о 13:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Кисіль отримав попередження за удар ззаду по ногах Сича.

22 квітня о 13:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

МОМЕНТ!

Захисники Руху забули про Корабліна у штрафному майданчику. Гравець Минаю ненайкращим чином прийняв м'яч, через що відпустив його від себе. У підсумку Кораблін все ж завдав удару, але Ледвій встигнув скоротити кут та відбити м'яч.

22 квітня о 13:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Пастух прострілив у штрафний майданчик, Кемкін забрав м'яч до рук.

34’

Вакула навісив у штрафний майданчик, Петько пробив головою, м'яч повільно долетів у руки Ледвія.

22 квітня о 13:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

МОМЕНТ!

Таллас з лівого флангу виконав навіс на дальній кут воротарського майданчика, Дідик головою скинув на протилежний бік воротарського, Сич звідти пробив, але Кемкін здійснив сейв.

22 квітня о 13:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Квасниця у штрафному майданчику виконав скидку під удар Пастуху, той пробив, але м'яч пролетів вище воріт.

22 квітня о 13:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Плюман пробив головою з меж воротарського майданчика - м'яч пролетів над поперечиною.

22 квітня о 13:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Минула половина першого тайму. Минай вирівняв гру. Гольових моментів немає.

22 квітня о 13:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Роман пробив по воротах з меж штрафного майданчика, м'яч влучив у Таллеса та полетів повз ворота.

22 квітня о 13:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Вакула прострілив в центр штрафний майданчик, його партнер пробив по воротах, але захисник Руху заблокував удар.

22 квітня о 13:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Плюман завдав удару здалеку, гравець Минаю заблокував.

22 квітня о 13:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

У першій третині тайму перевагою володів Рух.

22 квітня о 13:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Перший удар в площину воріт Минаю. Кемкін спокійно забрав м'яч до рук.

22 квітня о 13:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Устименко отримав по ногах від Слюбика. На поле вийшли лікарі, надають допомогу.

22 квітня о 13:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Сич перервав простріл з лівого флангу. Свій перший кутовий у матчі виконали господарі. Пробити по воротах ніхто не зміг.

22 квітня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Перший кутовий у матчі виконав Рух. Завдати удару по воротах гості не змогли.

22 квітня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Рух одразу забрав м'яч під контроль. Минай захищається.

21 квітня о 21:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У понеділок, 22 квітня, закарпатський «Минай» і львівський «Рух» зустрінуться у матчі 25-го туру Української Прем’єр-ліги. Команди зіграють на стадіоні «Минай» в однойменному селі Закарпатської області. Початок зустрічі призначено на 13:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Минай» у другій частині сезону набрав більше очок, ніж у першій: 9 проти 6. Найголовніше, закарпатський колектив під керівництвом Желько Любеновича, який очолив команду під час зимової перерви, покращив якість гри. Завдяки цьому команда двічі виграла. До перерви у закарпатського клуба в графі перемоги стояв нуль. «Рух» другу половину сезону також проводить успішно. Команда здобула чотири перемоги та двічі зіграла внічию. Поразка лише одна – від «Шахтаря».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Минай» – «Рух».

(5)

Легендарний клуб АПЛ зробив Реалу пропозицію щодо трансферу Луніна
Футбол | 03 травня 2024, 12:33 3

«Манчестер Юнайтед» націлився на українського воротаря

ВІДЕО. Чому ніхто не говорить про це? Фани Челсі смакують суперпас Мудрика
Футбол | 03 травня 2024, 07:44 25

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ