20 квітня о 21:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Мудрик обігнав на лівому фланзі атаки Вокера, а той штовхнув його в спину.

20 квітня о 21:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Просто нічого в атаці у Челсі останніх хвилин 15.

20 квітня о 21:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Сіті наразі просто не відпускає м'яч на чужій половині.

20 квітня о 21:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, вісім хвилин.

20 квітня о 21:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

На заміну Енцо з'явився Стерлінг.

20 квітня о 21:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Замість Кукурельї вийшов Чілвелл.

88’

Альвареса замінили на Бобба.

20 квітня о 21:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Енцо та де Брюйне розпочали суперечку в центрі поля.

20 квітня о 21:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

ГГГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Простріл де Брюйне з лицьової на лівому фланзі штрафного Петрович ногою підрізав на дальню, де був самотній Бернарду.

20 квітня о 20:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Альварес пробив у дотик над воротами на завершення передачі Аканджі з правого флангу штрафного.

20 квітня о 20:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Гюсто замінили на Дісасі.

20 квітня о 20:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Мудрик вийшов замість Мадуеке.

20 квітня о 20:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Ортега присів на газон.

20 квітня о 20:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Чалоба заблокував удар Доку з лівого флангу штрафного.

20 квітня о 20:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Заблоковано дальній постріл Мадуеке з відскоку на правому фланзі штрафного.

20 квітня о 20:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Гюсто з пошкодженням сидить на правому фланзі штрафного.

20 квітня о 20:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

МОМЕНТ! Зайшов до лівого флангу штрафного з м'ячем Доку, після чого бив низом у ближній, але Петрович ногами парирував.

20 квітня о 20:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Звалилась із ноги подача Кайседо з правого флангу штрафного з передачі від Палмера.

20 квітня о 20:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Замість Гріліша з'явився Доку.

20 квітня о 20:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Розсічення коліна в Гріліша після контакту з шипами Кайседо на фланзі.

20 квітня о 20:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Вокер кілька разів штовхав Джексона в боротьбі на правому фланзі контратаки, але суперник вирішив падати вже в штрафному, тому ніхто не повірив у щирість.

20 квітня о 20:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Альвареса попередили за заваду суперника розіграти штрафний у центрі поля.

20 квітня о 20:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Пенальті ніхто не поставив.

20 квітня о 20:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Гріліш рукою в стінці зачепив удар із штрафного з правого флангу від Палмера.

20 квітня о 20:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

МОМЕНТ! Фоден у дотик у центрі штрафного завершив передачу з лівого флангу від Гріліша під ближню стійку, але Петрович парирував.

20 квітня о 20:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

МОМЕНТ! Джексон на дальній у продовженні атаки замикав подачу з правого флангу від Палмера, але влучив головою у Ортегу на лінії.

20 квітня о 20:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

МОМЕНТ! Джексон опинився перед Ортегою на лівому фланзі штрафного після передачі Галлагера, але не переграв того ударом у дальній кут низом.

20 квітня о 20:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Ортега не поладнав із вибиванням м'яча на лівий фланг атаки, після чого Мадуеке здалеку пробив над воротами.

20 квітня о 20:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Замість Стоунза гратиме Діаш.

20 квітня о 20:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

20 квітня о 20:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

20 квітня о 20:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, дві хвилини.

45’

Гріліш проскочив за спину Кайседо до зони перед штрафним, а той смикнув його за руку.

20 квітня о 20:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Фоден виконав штрафний на лівому фланзі бозна-як.

20 квітня о 20:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Фоден просуванням лівим флангом атаки заробив штрафний.

20 квітня о 19:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Фінти на правому фланзі штрафного від Мадуеке завершились невдалою подачею.

20 квітня о 19:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

МОМЕНТ! Палмер на правому фланзі штрафного пішов від Родрі, після чого низом виконував під воротаря, але Ортега витягнув.

20 квітня о 19:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Сіті пресингує на чужій половині, але Челсі виходить із-під тиску.

20 квітня о 19:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Бернарду розігнався до правого флангу штрафного, але в підсумку пробив над воротами.

20 квітня о 19:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Контроль м'яча від Челсі, а Сіті продовжує плисти.

20 квітня о 19:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

МОМЕНТ! Що цей Джексон зараз наробив, замість удару під час побачення з Ортегою?!

20 квітня о 19:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Фоден перед воротарським у офсайді зачепив подачі з лівого флангу штрафного від Гріліша, після чого Бернарду намагався замкнути дальню.

20 квітня о 19:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Навіс із правого флангу від Вокера перехопили захисники.

20 квітня о 19:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Сіті сьогодні почав не з тієї ноги й рухається за інерцією.

20 квітня о 19:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

АЛЬВАРЕС! Красиво переклав на лівому фланзі штрафного під ліву ногу, але пробив усе одно в блок.

20 квітня о 19:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Джексон прострілював із лівого флангу штрафного, але ніхто на дальню не пішов.

20 квітня о 19:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Сіті явно заведений цим своїм моментом.

13’

МОМЕНТ! Фоден прокинув передачу від де Брюйне на правому фланзі штрафного повз Петровича, але майже з лицьової виконав невдалий пас на порожні.

20 квітня о 19:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Палмер виконав авантюру з центру поля, але не перекинув м'яч над Ортегою, як над Пікфордом кілька днів тому.

20 квітня о 19:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Челсі намагається навантажити м'ячем чужий штрафний через фланги, але все перехоплюється.

20 квітня о 19:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

МОМЕНТ! Джексон на лівому фланзі штрафного завершував контратаку з передачі Палмера, але втратив рівновагу й пробив у Ортегу.

20 квітня о 19:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Утримання від Сіті на чужій половині почалось.

20 квітня о 19:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Аканджі в центрі поля отримав по ногах від Джексона.

20 квітня о 19:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Челсі сміливо йде вперед на початку гри.

20 квітня о 19:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

20 квітня о 18:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 20-го квітня, відбудеться півфінальний поєдинок Кубка Англії, у якому змагатимуться «Манчестер Сіті» і лондонський «Челсі». Матч відбудеться в Лондоні (Англія), на полі стадіону «Вемблі», початок о 19:15.

Требла у команди Хосепа Гвардіоли в цьому сезоні точно не буде. Це стало зрозуміло після того, як український воротар мадридського «Реала» Андрій Лунін виграв у «Манчестер Сіті» серію пенальті у чвертьфіналі Ліги чемпіонів УЄФА посеред цього тижня. А ось долю двох інших можливих трофеїв для «містян» ще не вирішено. Але цими вихідними на порядку денному Кубок Англії, і оскільки півфінали проводяться на «Вемблі», то це скоріше місцевий «Челсі» має мати більшу підтримку, аніж приїжджий клуб із Манчестера. А коли ще команда Маурісіо Почеттіно зможе зачепитися за фінал найближчим часом?

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Манчестер Сіті» – «Челсі».