Голи: Брагару, 44 – Луньов, 47, Бандейра, 72

Попередження: Васильєв, 30, Авагимян, 55, Єрмаков, 75, Огіря, 90 – Луньов, 74, По, 90+2

«Чорноморець»: Варакута – Єрмаков, Гучек (Ієде, 80), Салюк, Путря – Брагару, Васильєв (Огіря, 50), Альваренга (О. Кузик, 80) – Штогрін, Авагімян, Бадібанга (Голуб, 90).

Запасні: Білик, Вічний, Шпорн, Присяжнюк, Арсич, Ситников.

«Кривбас»: Маханьков – Дібанго, Стецьков, Сантіні, Бандейра (По, 90) – Хомченовський, Бізімана – Соса (Микитишин, 46), Луньов (Твердохліб, 76), Д. Кузик (Понєдєльнік, 82) – Кожушко (Задерака, 46).

Запасні: Омельченко, Вілівальд, Рябов, Татарков, Ядом, Дебелко, Блізніченко.

Стадіон: «Чорноморець» (Одеса).

20 квітня о 17:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90’ +3

МОМЕНТ! Салюк через себе в центрі штрафного замикав скидання головою від Єрмакова, але пробив точно до рук воротаря.

20 квітня о 17:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

По попереджений за фол у центрі поля проти Брагару.

20 квітня о 17:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме чотири хвилини.

90’

Замість Бадібанги вийшов Голуб.

90’

По вийшов замість Бандейри.

20 квітня о 17:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Огіря затримував за футболку Твердохліба перед власним штрафним.

20 квітня о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Розіграш м'яча від Кривбасу на чужій половині.

20 квітня о 17:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Микитишин запустив дальній удар низом із зони перед штрафним точно до рук Варакути.

20 квітня о 17:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Понєдєльнік вийшов замість Дениса Кузика.

20 квітня о 17:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Ієде вийшов замість Гучека.

80’

Альваренгу замінили на Ореста Кузика.

79’

Фолом зупинили дриблінг Микитишина на правому фланзі оборони.

20 квітня о 17:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Твердохліба випустили замість Луньова.

75’

Бандейру руками розвернув на лівому фланзі атаки Єрмаков.

20 квітня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Путрю на лівому фланзі атаки руками схопив Луньов.

20 квітня о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

ГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Поки в центрі штрафного лежав суперник, Бандейра на ближній головою замкнув подачу Задераки з правого флангу.

20 квітня о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

МОМЕНТ! Гучеку вдалось заблокувати простріл із лівого флангу, після чого він скидав відскок головою на воротаря, але Микитишин перехопив і влучив точно в руку Варакуті.

20 квітня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Брагару із штрафного подав у центр чужих володінь, де Єрмаков головою пробив над воротами.

20 квітня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Простріл від Авагімяна з правого флангу рукою зупинив у підкаті Стецьков.

20 квітня о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Суцільна боротьба в центрі поля цими хвилинами.

20 квітня о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Чітко в центрі штрафного зіграв у підкаті Огіря проти зміщення Луньова з правого флангу.

20 квітня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Микитишин прострілював із правого флангу на ближній, але Задерака до м'яча не дістався.

20 квітня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

А тут уже Авагімяна попередили за фол проти Бізімани в центрі поля.

20 квітня о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Бізіману відштовхнув на правому фланзі оборони Авагімян.

20 квітня о 17:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Замість Васильєва гратиме Огіря.

20 квітня о 16:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Григорчук не стерпів і готує заміну.

20 квітня о 16:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

ГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Хомченовський дав у зони двох центральних на хід Луньову, а той низом пробив у лівий кут.

20 квітня о 16:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Задерака гратиме замість Соси.

20 квітня о 16:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

20 квітня о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

ГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Авагімян під час контратаки через лівий фланг подав до центру штрафного, де Брагару почав відверто возитись із м'ячем, але все ж таки пробив під ліву стійку.

20 квітня о 16:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Альваренга подачею з правого флангу влучив у Сосу.

20 квітня о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Черговий невдалий розіграш стандарту в глибині від Кривбасу.

20 квітня о 16:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Сосу збив праворуч у захисті Зігі.

20 квітня о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Путря на ближній зустрів простріл від Кожушка з лівого флангу штрафного.

20 квітня о 16:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Обмежили до мінімальних швидкості команди цими хвилинами.

20 квітня о 16:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Хомченовський на правому фланзі оборони втратив м'яч під тиском Авагімяна, але суперник при цьому фолив.

20 квітня о 16:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

І знову Васильєв смикнув Луньова на власній половині за футболку, але вже на лівому фланзі.

20 квітня о 16:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Луньова відверто руками схопив перед власним штрафним Васильєв.

20 квітня о 16:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Подачу Дібанго з лівого флангу блокував Зігі.

20 квітня о 16:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Одесити контролюють м'яч у центрі поля.

20 квітня о 15:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

МОМЕНТ! Хомченовський завдав удару з відскоку від подачі кутового з лівого флангу від пів кола перед штрафним, але Варакута витягнув у правому нижньому куті.

20 квітня о 15:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Авагімян здалеку з лівого флангу завдав удар повз протилежну стійку.

20 квітня о 15:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Дальній постріл Хомченовського з правого флангу полетів на трибуни.

20 квітня о 15:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Салюк без фолу зупинив Кожушка на лівому фланзі оборони, але той травмувався.

20 квітня о 15:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

МОМЕНТ! Абсолютно вільним правим флангом атаки пролетів Брагару до контратаки, але виконав невдалу подачу над Штогріним.

20 квітня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Сосу розганяли передачею до лівого флангу, але Салюк не пустив його до м'яча.

20 квітня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

МОМЕНТ! Штогрін зіграв короткою передачею до зони перед штрафним на Авагімяна, а той закрутив повз дальню дев'ятку.

20 квітня о 15:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Над воротами пішов удар головою від Єрмакова на завершення подачі з правого флангу на дальній бік штрафного.

20 квітня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Луньов на швидкості зайшов до лівого флангу штрафного, але лише заробив кутовий ударом у Салюка.

20 квітня о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Авагімян сфолив проти Бізімани на чужій половині.

20 квітня о 15:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Хомченовський не втримав на нозі скидання головою від Соси з лівого флангу до зони перед штрафним.

20 квітня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Чорноморець непогано рухається під тиском із боку суперників.

20 квітня о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Кривбас пресингує на чужій половині.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

20 квітня о 15:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко

20 квітня о 14:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

20 квітня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 20-го квітня, відбудеться поєдинок 25-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться одеський «Чорноморець» і криворізький «Кривбас». Матч відбудеться в Одесі, на полі стадіону «Чорноморець», початок о 15:30.

Команда Юрія Вернидуба все ще в чемпіонських перегонах, але якщо не виграє третій матч поспіль, то про подальшу участь у них можна буде забути. «Чорноморець», можливо, теж планував у другій частині сезону бути причетним до перегонів за місцем у єврокубках, але з таким невпевненим стартом розраховувати на це не доводиться. Команда Романа Григорчука начебто і почала перемагати, але потім все одно підпустила до себе «Зорю» (0:1), а зараз узагалі може знову відстати від «Ворскли», залишившись біля екватора турнірної таблиці.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Чорноморець» – «Кривбас».