Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 20 квітня 2024, 04:32
1902
113

«Таке повторитися не повинно». Пушич оцінив перемогу Шахтаря у матчі УПЛ

Наставник незадоволений тим, що команда пропустила у більшості

| Оновлено 20 квітня 2024, 04:32
1902
113
«Таке повторитися не повинно». Пушич оцінив перемогу Шахтаря у матчі УПЛ
ФК Шахтар. Маріно Пушич

Наставник «Шахтаря» Маріно Пушич оцінив непросту перемогу 3:1 у матчі УПЛ проти «Зорі», з якою лідер чемпіонату знову зіграє вже у понеділок.

«Дуже важлива перемога, здобули три очки. Звісно, є момент з пропущеним голом, коли суперник був у меншості. Таке повторюватися не повинно. Гол, який «Зоря» забила при переході після нашого стандарту, мене не тішить. Але тішить те, як ми повернулися в гру та намагалися забивати. Добре відреагували, коли рахунок став 1:1».

«Потрібно раніше забивати другий гол, це буде хорошим уроком. Але я пишаюся командою. Випустив на поле всіх гравців, включаючи Лассіну Траоре. І він зробив важливий внесок, оформивши дві результативні передачі. Я радий, що Лассіна виправдав мої сподівання. Ще один матч з «Зорею»?

«Чекаю на таку саму гру. В УПЛ усі команді добре організовані, добре контратакують, тому ми маємо бути на піку, щоб здобути результат. Важливо продовжувати перемагати», – сказав Пушич.

Команда лідирує в УПЛ, випереджаючи «Динамо» на 4 очки.

Оцініть матеріал
(6)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

ФОТО. Пишногруда дружина гравця Шахтаря похвалилася сексуальною фігурою
Футбол | 01 травня 2024, 22:46 13
ФОТО. Пишногруда дружина гравця Шахтаря похвалилася сексуальною фігурою

Анна Зубкова поділилася гарячими знімками у своєму Instagram

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6
Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Коментарі 113
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
PUMA
Ладно Федька! Идёшь обратно в игнор!
serhiy
Головне мене радує,що я АК228 поганяло дав яке прижилося -акакулька ))).
PUMA
Но кстати,все равно отмечу что Лига КБД, проявил себя очень неплохо на ветке МС-Реал, показав, что он человек который может и мыслить.Учитесь всякие выблядки (Ak228,Chort), OtsoCity!!
ErichMariaШевченко
Так это уже было повторением.  Почти.  Когда то Заря в меньшинстве быстро забила лаки-панч и выиграла  у того же Шахтёра (в Киеве).  
 Но таким в футболе не удивишь.   В этот же день (вчера)  Рома играла в меньшинстве с 31 мин против Милана и выиграла 2:1.
serhiy
В наступній грі ,здається ,чуть не весь захист Зорі пропускає через жовті . Звичайно буде легше .
FunnyCat_____
массажист поехавший какой то
его  кружок физкультурников что в кубке что здесь судьи вытягивают, а он с умным об игре пытается рассуждать 
Фанькин кот
Да ладно, всё же хорошо закончилось. Чемпион есть Чемпион, и играют горняки лучше всех в Украине. Бывают, конечно, досадные случайности, но это большая редкость, и то по вине предыдущего тренера (я об этом сезоне).
PUMA
PUMA
19.04.2024 17:58
Вот смотрите.Тут в большинстве отписали болельщики ДК,которые, видели Байер 2002. ни одного днонецкого бота,потому что.…....
Удалить
Ответить
0
PUMA
PUMA
19.04.2024 18:55
Я, про то что псевдо болелы шлюхтёра,ещё и не родились 
Удалить
Ответить
-1
steelmaker
Steelmaker
19.04.2024 19:30
@PUMA пане чи пані, завершуйте, бо за ваші оці спроби когось провокувати чи накидати лайно на вентилятор, підете у бан! Без вас тут ніхто про те, що ви намагаєтесь накидати, й не згадував, бо сабж - Баєр.
Пожаловаться
Игнорировать
Ответить
-1
PUMA
PUMA
19.04.2024 19:38
@steelmaker За что в бан? Когда у вас всякие,Chort,Ak228, OtsoCity, пишут оскорбления 24/7,так у вас Steelmaker(,пан,чи пані) вопросов нету.А тут когда я пишу без каких либо оскорблений,то баном грозитесь!! Та баньте,я впринципи ничего не теряю!
Редактировать
Удалить
Ответить
0
PUMA
PUMA
19.04.2024 19:42
@steelmaker Как говорится,напугали кота сосиской
Лига конференций без динамо
Ну пропустили ну  выиграли на изи всеровно чемпионы, это же не как дырявые выигрывали в большинстве и проиграли атбшникам с полесья 
OtsoCity
Я ось щось  знову не зрозумію щура під нікнеймом puma, хвойда суркисів під нікнеймом chort, писав раніше всякі дурні ганебні коментарі і хвойди суркисів (динамо) були дуже раді, ну він останній час пише дуже правильні коментарі, і щури суркисів відразу всралися, злякалися та незадоволенні. Що трапилось смердючі щури?
PUMA
Знатоки,експерты этого сайта! Как сделать так что бы даун Федя(Ak228,Chort), больше не писал мне !!
AK.228
В наступному матчі буде легше… впевнений!!
serhiy
Суддю треба наказати за те що гол в ворота Шахтаря зарахував !!!